Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mielőtt átmnetem a barátomékho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt átmnetem a barátomékhoz (kb 20perc) felraktam egy pharmatexet h mire oda érjek ne kelljen várni h felolvadjon stb. de amikor mnetem az utcán úgy éreztem minta folyna ki belőlem! lefeküdtem a barátommal belém is élvezett, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges, hogy kifolyt belőled! Én is helyeztem már fel kúpot ás célból és sajnos addig ficregtem, amíg kicsúszott belőlem! Nem oldódott fel és teljes egészében kijött! Nem rémisztgetni akarlak ezzel, de valószínű, hogy nálad is valami hasonló történhetett! Jó lenne szerintem, ha csinálnál egy tesztet! Ha még 72 órán belül vagytok akkor egy ilyen eseményutánit lehet be kéne szerezni!
2008. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

mindenki az esemény utáni tablettákkal jön:@

pedig nem olyan jó az...

ha gumit használtatok akkor nem lesz baj

utána láttad a bugyidat...sok kifojt?

lehet h csak úgy érezted...

ha nem muszály akkor ne vegyél be 72órásat

sok szerencsét

pussz

2008. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ne a legegészségesebb a 72 órás, de jobb,mint egy nem kívánt terhesség és egy abortusz 12-18 éves kor között.

Nem szerencsés ilyenkor felhelyezni az ilyesmit, gondolom a párodnál sem behatolással kezdtek. Odaérsz tedd fel, és úgyis van előjáték, annyi idő alatt kifejti hatását. Úgy tudom 10 perc.

Szerintem azért félned talán nem kell, ezek erős spermicid anyagok.

De én is a fogamzásgátlóra esküszöm, mint fogamzásgátló módszer.

2008. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!