Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hétnapos szünet vége előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétnapos szünet vége előtt is el kezdhetem szedni a tabit? Kifejtés lent

Figyelt kérdés
Szóval ugye 7 nap...ez eddig szép és jó de kicsit rosszul jön ki a 7 nap és hétvégére jön meg, át szeretném állítani, hogy hétközben jöjjön meg és ezért 2 nappal előbb kellene elkezdenem szedni a tabit...tehát nem a 7. hanem az 5. napon. Érdekelne hogy ez mennyire zavarna be? Végülis simán tovább is lehet szedni 1 héttel szal szerintem annyira nem de érdekelne mások véleménye is anyumén kívül, tom h dokit is meg kéne kérdezni, de hozzá elég nehézkes bejutni úgy tele van :D
2010. nov. 28. 21:40
 1/4 nielindi ***** válasza:
ne tarts szünetet. ha tartasz 5 napot akkor is megjön.
2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már mindegy utána néztem köszi az eddigi válaszokat de már megoldódott a gond :D
2010. nov. 28. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez a gondom, pénteken szokott megjönni, így ki akarom tolni 3 nappal, h hétfőn jöjjön meg...annyi a dolgom, h 3 szemmel tovább szedem a gyógyszert és utána rendesen megtartom a szünetet...szerencsére van egy külön levél fenntartva az ilyesmire, így nem pocsékolok el egyet


az előbbre hozás nem tudom hogy működik, de sztem ugyanígy csak visszafelé...tehát annyi nappal hamarabb kell abbahagynod a levelet és elkezdeni a 7 napos szünetet, amennyivel előbbre akarod hozni


ja, ez a módszer csak azoknál a gyógyszereknél van, ahol minden szem ugyanannyi hormont tartalmaz és nem fontos h épp melyiket veszed be (én pl a Lindynette 20-at szedem, az is ilyen)

2010. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is lindynette20as vok de közben megbeszéltem barátommal és azt mondta amit fél éve már folyamatosan mikor "megjövős hétvége" van, hogy őt nem zavarja szal letettem a dologról :)
2010. nov. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!