Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelt kérdés

Összeségében olcsóbb mint a bogyó mert kb 20 e és 7 évig fent maradhat.Ellenben a bogyó 3 havonta 6 e.


Az a bajom vele h attól simán megtermékenyülhet a petesejt csak ugye nem tud beágyazódni.Ergo minden hónapban teherbe esek.


Nektek mi a véleményetek, tapasztalatok?


2010. dec. 2. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
spirált csak szült nőknek tesznek fel,szóval nekem még nem lehetne.de anyukámnak az van, és ő elégedett vele:)
2010. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a tesóm spirál mellett fogant.. szóval én kihagynám :)
2010. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

A spirál síkban a csigavonal sémája, egy görbe, míg a térben a csavar vagy tekercs mintázza. Spirális alakú a spirálködnek nevezett távoli tejútrendszer. Leggyakrabban csigalépcsőként lehet találkozni vele például fényképen.

A spirál azonban igen alkalmas megjelenítési (vizualizáció) forma periodikus adatsorok interaktív ábrázolására is.

Vannak, akik már programozásban, a szoftverfejlesztésben és beszerzésben is szívesebben használják ezt a formát a

lineárissal szemben.

2010. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nyilván nem a fogamzásgátlás témakörben teszem fel ezt a kérdést ha az építészet vagy a számítástechnika érdekelne.Barom!
2010. dec. 2. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Aki mondja másnak az mondja magának.
2010. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ergo minden hónapban teherbe esek"


Azért ez így erős túlzás. Ovulációkor is csak kb 20% az esély a megtermékenyülésre.

Amúgy szerintem olyan nőknél jó megoldás lehet, akik már szültek gyermeket (persze előtte fel sem rakják).

Anyukámnak mondjuk nem jött be, le kellett szedetnie.


Amúgy a fogamzásgátló tablettának is van ilyen "beágyazódás-gátló" hatása. Eredetileg a peteérést gátolja, de ha az még sem jön össze, akkor gátolja a spermiumok feljutását a méhbe (a nyák állagának megváltoztatásával), illetve nem vastagodik meg megfelelően a nyálkahártya, ami miatt nem tud beágyazódni.


Egyébként is sok megtermékenyítés végződik menstruációval.

2010. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ágyazódik be, nem vagy terhes.
2010. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én rühellem, mert folyton összeakadnak a füzeteim tőle, ráadásul folyton leszakad a borítójuk. Szerintem maradj a sima füzeteknél a spirál egy nagy SZAR!!!
2010. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan ide csak ilyen idióták járnak????Nyilván nem a spirál füzetről van szó fogamzásgátlás témakörben....
2010. dec. 9. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak már szült nőknek teszik fel (ez biztos), és én olyat hallottam, fokozza a menzeszgörcsöket, vagy fokozhatja.
2010. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!