Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirálról mi a véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirálról mi a véleményetek? Szeretnék jó és rossz véleményeket hallani róla.

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam, most derült ki hogy súlyos pajzsmirigy betegség miatt nem lehet most még egy babám, és nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót, véleményt szeretnék kérni a spirálról, vagy más egyéb nem hormonális fogamzásgátlóról. Köszönöm
2010. okt. 29. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Csak egyet tudok hozzáfűzni: unokatestvérem így született:)

Vagyis az édesanyja használta a spirált, nem sok sikerrel.

2010. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első válaszolónak mondanám, hogy a doki garanciát vállal a felhelyezésre, ha mégis elmarad a havi azonnal dokihoz kell menni, hogy kiderüljön, hogy terhes-e. Én most rakattam fel, 1 napig fájt görcsszerűen, azóta oké minden. A doki szerint az első 2 vérzés fájdalmasabb és bővebb lesz. Amúgy ha belegondolunk 10.000 Ft és 7 év! Anyagilag is jobban megéri illetve nincs gond a feledékenységgel sem.
2010. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
21:20 vagyok. A felhelyezés elég fájdalmas. Hasonló érzés, mintha egy nagy tűvel szúrnának egész mélyre a méhedbe. De szerencsére kb. 3 percig tart.
2010. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!