Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsit elegem van, segitetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit elegem van, segitetek?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlóbogyótól meghíztam (3 évig használtam), most hagyom abba. A gumit egyenesen rühellem, ahogy a párom is! Naponta szeretkezünk, milyen fogamzásgátlómódszer jött be azoknak a pároknak, akik gyakran élnek nemiéletet (sajnos spirálom nem lehet mert még nem szültem, pedig nem is nagyon áll szándékomban...)?

Olvastam ezekről a Pharmatex készítményekről, de nem valami bíztató (a fórumok alapján)... vagy van valakinek, valami jó véleménye a termék mellett?


2010. dec. 4. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ban vmi krém is, ami öli a spermákat
2010. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
yasminellétől nem hízol
2010. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
spirált tetess fel.
2010. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is, hisz mondta, hogy még nem szült. Egy fiatal lánynak nem a spirál a jó megoldás!
2010. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Yasminelle-t szedtem 3 évig, nem mozgok kevesebbet, nem más az étrendem, és nem is eszek többet, még is felhítam 13 kg-t és most úgy nézek ki, mint egy malac... 58 kg-ról 71 kg lettem.

Szóval nem vált be! Nem tudom, hogy mit használjunk ezek után.

Gumióvszer, és bármi hormonális izé ki van zárva! Az egyik kényelmetlen és undorító, a másiktól meg nem szeretnék hízni!

Szóval akkor csak a pharmatex marad, vagy talán a pesszárium, igaz?

2010. dec. 4. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is híztam régebben 8 kilót a bogyótól. Én váltottam, most Triodenát szedek, ettől nem híztam, és lefogytam egy kis tornával.
2010. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Húú, én vagyok a Yasminellés, én a Minervától híztam 5 kilót, ezért váltottam erre, amitől még nem jött fel egy kiló sem, sőt. A barátnőim fogynak tőle, de persze mindenkire másképpen hat. Amúgy én 70-ről mentem 75-re ezért a malacos hasonlat kicsit ütött, de semmi gond. :D Amúgy pesszárium az jó lehet még.
2010. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit megsérteni a malac kifejezéssel. De a nagyját a combom belős felére híztam, meg pocakot eresztettem, sőt, meg is tokásodtam... :S :(((
2010. dec. 4. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Van kicsi spirál, állítólag nem szült nőnek is felteszik.

Hüvelygyűrű jöhet még szóba.

2010. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Próbálj másik tablettát szerintem, mondd el a nőgyógyászodnak, hogy ez a problémád, ajánljon valami mást. Én lindynette-t szedtem, nem híztam egy dekát sem.

Egyébként az sem teljesen biztos, hogy csak a fogamzásgátlótól híztál, szerintem változatlan életmód mellett is van ennek egy "életkori" változása, a legtöbb lány és én is olyan 20-21 évesen jelentősen ducibb, mint előtte, utána viszont fogy egy kicsit, és beáll egy "pont jó" értékre kb 23-25 évesen. Nyilván nem mindenki, de én nagyon sok barátnőmön és ismerősömön is ezt láttam.

2010. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!