Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogunk először fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk először fogamzásgátlót használni de félek egy kicsit Ha barátnőm elkezdi szedni a foamzásgátlót akkor már nyugodtan bele lehet élvezni?

Figyelt kérdés
Ha elkezdi szedni felborul a menszesze és késhet neki?? Mert ha késne megilyednénk egy kcsit.
2011. okt. 4. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fogamzásgátló lényege, hogy "álterhességet" hoz létre, tehát nincs petesejt, ami megtermékenyülhetne. Ahogy szedi a tablettákat, úgy minden levél között van egy párnapos szünet, amikor meg kell, hogy jöjjön neki.

A betegtájékoztatóra rá van írva, hogy legalább hány hétig kell szedni ahhoz, hogy teljes védelmet nyújtson.

Szerintem olvassátok el mindenképpen, egy csomó dolog le van írva, amit én most lusta leszek elmagyarázni.

2011. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mi a bogyója neve, biztos a neten is fent van a használati utasítás. Egy ideig szedni kell amíg biztonságot nyújt, és pont, hogy beállítja a ciklusát 28 napra.
2011. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász majd a gyógyszer mellé megfelelően kioktatja a barátnődet ne félj, ha gondolod kísérd el! :)
2011. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) Am neki nem is 28 napra jön meg mint a többi nőnél hanem 30-32 de hogy miért azt nem tudom :S
2011. okt. 4. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek jön meg a 28. napra, ez csak az "átlag". Rengeteg nőnek jön meg 30-34. napra. Teljesen normális.:)
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdi szedni a tablettát, akkor 28 napos ciklusa lesz tőle :) Mivel mesterséges ciklus, teljesen mindegy előtte hány napos volt neki, előtte például nekem 35 napos volt, most a tablettától 28.
2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!