Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta ha elfogyott, akkor újra el kell menni az orvoshoz hogy feliratassam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 09:58
 1/9 yuda ***** válasza:
100%
HA orvos írta fel ,akkor nyilván ő fogja felírni a következőt is.(nem bántalak,de némelyik kérdéshez kell türelem)
2009. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen újra fel kell íratni, hisz receptköteles. Régebben néhány gyógyszertár kiadta recept nélkül is, de ma ez már nehezebb. Szigorúbbak velük is. Ha van gyógyszertárban dolgozó ismerősöd, akkor biztos odaadja. Lehet próbálkozni egy-egy gyógyszertárban, legfeljebb nem kapod, meg. Ezért nem árt inkább feliratni.
2009. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál, hogy a nődokihoz kell-e visszamenni felíratni újra? Nem, nem kell feltétlen a nődokihoz menni, a háziorvosod is felírhatja! Én évek óta így csinálom, mert nincs mindig időm elmenni a nődokihoz! Persze ha panaszod van, akkor a nődokihoz menj!
2009. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam háziorvossal feliratni, de azt mondta neki, ahhoz nincs jogosultsága és nem tudja felírni. De hallottam már mástól is, hogy háziorvos is felírja.
2009. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Akkor a te dokid még bizonyára nem hallott arról, hogy ezzel szeretnék "tehermentesíteni" a nőgyógyászokat! Van fontosabb dolguk is annál, hogy állandóan recepteket írogassanak! Ha meg valami panaszod van, úgyis bemész hozzá! Nekem az időm sem engedi, hogy a receptért állandóan nődokihoz menjek a városba!
2009. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

1. Vagy a nődokival íratod fel

2. vagy a háziorvosoddal

3. vagy ha jó ismerős a patikus, esetleg arcról megjegyzett, vény nélkül is kiadja. Ettől drágább nem lesz, mert nem támogatja a TB. Nálunk pl. 2 gyógyszertárban is kiadják recept nélkül, mivel egy kisváros.

2009. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem felejted el, hogy ettől függetlenül időnként ellenőriztetni kell a vérképed?

Elvileg ezért is kell visszamenni az orvoshoz. Csak sokan szeretik elbliccelni (orvosok is, sajnos).

2009. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ritkán felíratom háziorvossal, vagy kiadják a patikából recept nélkül is
2009. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van gyógyszerész ismerősöm aki az igazolványával váltja ki nekem, és csak évente egyszer megyek nőgyógyászhoz vizsgálatra. De nálunk a háziorvos is kiírja.
2009. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!