Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal a menstruációm 3. napjában szeretkeztünk és kiszakadt a gumi. Szerintetek lehetek terhes? :O :$

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít mi van szerintünk. Vedd úgy mindig, hogy lehetsz!
2010. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fúj, mensi közben szeretkezni? :S
2010. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már nem véreztem akkor :$
2010. dec. 22. 17:02
 4/11 sasna ***** válasza:
100%
lehetsz.. vannak olyanok, akik mensi alatt estek teherbe, de beléd is élvezett? ha nem, akkor kisebb az esély.. de csak mert megvolt, ha nem lett volna, akkor az előváladéknak is nagy szerepe lehet.. :S
2010. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen belémélvezett. De sok helyen azt olvastam, hogy ilyenkor nincs peteérés, és elvileg nem lehetek az. Meg a barátnőm anyukája is mondta, hogy biztos nem lehetek az
2010. dec. 22. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha azt olvastad,hogy nincs peteérés,akkor gondolom azt is olvastad,hogy peteérés BÁRMIKOR lehet.Egész ciklus alatt alkalmas vagy arra,hogy teherbe ess.Sőt,nem csak egy peteérés lehetséges,hanem több is (ikrek). A barátnőd anyukája pedig segíthet tologatni a babakocsit,ha ilyen "okos" tanácsokat osztogat,hogy biztos nem lehetsz terhes.
2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sasna ***** válasza:
utolsó jól irja.. bármikor lehet peteérésed.. és mensi alatt is teherbe lehet esni. erre az esetre találták ki a 72 órás tablettát.. és ha terhes leszel, akkor a baratnod anyukaja fizeti az ab-ot is? :S
2010. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A menstruációd napján nem véreztél már? Akkor már nem a menstruációd volt, nem?:D:D

Akármikor lehetsz terhes.

2010. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sasna ***** válasza:
ha attól félsz, h minden felborul a tabitól, akkor leirnám, h én már vettem be ilyet, mert nem akartam kockáztatni, és nem lett semmi bajom.. de siess, mert csak 3 napod van rá!
2010. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Barátnőd anyukája? És a tied? (őszintén sajnálom a kérdést, ha valami úton módon elvesztetted édesanyádat!)

Tényleg, az alapvetően nem jó, ha a menstruációd 3. napján már nem vérzel...Keress fel egy orvost, vagy a barátnőd anyukája vállalja, hogy felneveli a "biztosnemvagyterhes" babádat?

20/l

2010. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!