Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátomal nem védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomal nem védekeztünk ezért vettem be egy 72 órás fogamzásgátló tablettát. Gyógyszer beszedése után 6 óra elteltével szeretkeztünk és védekeztünk de elszakadt a gumi. Írathatok-e magamnak fel mégegyszer tablettát? És hat a gyógyszer másodszor is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
hány éves vagy? dehogy írathatsz,1 évben max 2szer szabad bevenni,kb hatalmas hormon adag nem tic-tac,nagyon felelőtlenek vagytok,és még az óvszert sem tudjátok használni,nekünk 3 év alatt egyszer sem szakadt ki
2011. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a szer egy havi fogamzásgátlónak megfelelő hatóanyagot tartalmaz. A bogyót kettes kiszerelésben árulják, és az elsőre 12órával kell a másodikat bevenni. Ha történt baleset, akkor a bogyók hatása az, hogy előrehozza a havibajt. Szal nemhiszem hogy kéne újat feliratni...De megkérdezhetsz akár egy gyógyszertárost is...Amúgy meg vegyetek normális óvszert, és tanuljátok meg normálisan felhúzni, és nemlesz baleset:)

Bocs a nyers válaszért, remélem megfelelt

21/F

2011. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja közötte min félévnek el kell telnie
2011. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nőgyógyászod, akár telefonon is:) biztos fog rá válaszolni
2011. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Solarian ***** válasza:
100%
Nem a 72 órás tablettát elvileg évente egyszer lehet bevenni.
2011. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
vegyél egy tesztet és az együtt létetek utáni 10-12 nap elteltével tesztelj!!!ÉS NEM VEHETSZ BE TÖBB BOGYÓT EBBEN AZ ÉVBEN!!
2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Biztos, hogy már nem veszek be több tablettát. Azért kérdeztem itt az oldalon, mert nem mertünk beszélni anyummal erről a dologról. De mindent elmondtunk neki, és ma vettünk is terhességi tesztet. Az eredmény pedig remélem negatív lesz. Én abban is reménykedem, hogy amit bevettem előtte tablettának még volt hatása a második aktust követően.

Tudjuk, hogy felelőtlenek voltunk, és hogy rossz minőségű gumit vettünk. Ezután óvatosabbak leszünk, az fix!!

2011. aug. 24. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Erről annyit, hogy: mi 7 éve vagyunk együtt. vettünk már durexet (ami állítólag minőségi), tudjuk használni és igen is volt, hogy nem egyszer elszakadt! vettünk mi drágát, vettünk egyszerű óvszert is, mégis volt, hogy elszakadt. az nem azon múlik. Mint tudjuk semmi sem nyújt 100% biztonságot. Nálunk a tabletta új formában van. már csak egy tabi van a dobozban és évente kétszer lehet bevenni. Ezt onnan tudom hogy gyógyszertárban melózok. Ez csak azért írtam,mert mi párszor megjártuk, és tapasztalat.
2011. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!