Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretkezés közben elélveze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben elélvezem és a sperma belemegy az óvszer tartályába, akkor utána még ugyan úgy folytathatom a szexet vagy már akkor meg kell állni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Az óvszer tartályába" ez mekkora xD


Am meg ha elélvezel mit akarsz folytatni? :D

2009. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Utana meg birod folytatni??:P Mert ha lelankad (mint ilyenkor a legtobb fiunak elelvezes utan) akkor le kell venni, mar ne vard meg mig megint felall... Ha meg egy menetet akarsz hasznalj uj ovszert, sokkal higienikusabb es biztonsagosabb is! (mert mivan ha kiszakadt az elso...? :S )
2009. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Süt rólad az értelem kedves első válaszadó. Van neki olyan része, de mindegy. Továbbá nem mindig, de van, hogy nem lankad le a fütykös és akkor igen, mehet tovább... ha nincs az a fránya óvszer.

Egy óvszert egy elévezésig használhatsz. Utána csere.

2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha elmentél egy gondolattal utána vedd ki mert ha lelankad akk nehogy baj legyen
2009. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rajta van a használatin is h egyszeri használatra van csak. a "tartályt" is egy adagra tervezték. szóval csere aztán ah tudod folyt köv. :)
2009. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm eddigi válaszokat, csak úgy értettem,hogy:

Van rajtam gumi és szeretkezünk én már elélveztem,de a lánynak még kéne pár másodperc. Rögtön hagyjam abba vagy még kibírja azt a max 30 másodpercet?

2009. dec. 9. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Sztem erdemes uj ovszert huzni....nekunk a baratommal volt ebbol parank, m tovabb csinaltuk (miutan elment) es a "tartalybol" visszafolyt a cucc es utana ki.

Es igen, nekunk is van sokszor olyan, h o kibir 2-3 menetet egyben ugy, h nem kell pihennie....nem tudom, h csinalja, de nagyon megy neki a dolog......:-D de mostmar mindig odafigyelunk erre h amikor elmegy, utana lecsereljuk az ovszert......es utana mehet tovabb a dolog....:-D

2009. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:55


22L

2009. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az az igazi probléma hogy lehet nem ankadsz le(énse lankadok bírok egymás után kettőt is ha nem vok fáradt) hogyha megfeszül és kiszakad akkor az összes cuccos belefolyik a barátnődbe és az már igencsak gáz!!!


Amúgy egy kicsit még csinálhatod de a tűzzel játszol...

Húzz új gumit vagy irasson fel gyógyszert és akkor minden menet duplamenet sőt összehasonlíthatatlanul jobb is!:)

17/F

2009. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
30 másodpercet kibír, sőt max 1-2 percet is ha szerencséd van. De ha érzed, hogy kezd lankadni főleg ha a tövénél, akkor kapd ki, mert visszafolyhat a csaj hüvelyébe a sperma, gondolom gyerek meg nem kell, azért az óvszer. :)
2009. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!