Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányoktól kérdezem, szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvzseni1 kérdése:

Lányoktól kérdezem, szex közben gondoltok a véletlen teherbe esésre? Aggódtok-e miatt? Ez a gondolat csökkenti a nemi vágyat? Esetleg az alkalmak számát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha minden miatt aggódnék, szerintem rég gyomorfekéjt kaptam volna. Annyi minden miatt lehetne aggódni (elüt a az autó, halálos beteg lehetek, akár a konyhában egy rossz mozdulat stb), de szerintem nem érdemes. Ha valaki állandóan parázik valami miatt, az nagyobb eséllyel vonza be azt a dolgot. Szóval én már rájöttem hogy nem érdemes aggódni, a teherbeeséstől sem, mert nem lesz jobb.

De biztos van aki tényleg görcsöl ezen, én ilyenkor azt mondom hogy ne szexeljen, mert még éretlen hozzá, vagy egyszerűen irígylem hogy van ennyi energiája és ideje:)

2010. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felelősségteljesen védekezem. Így biztonságban érzem magamat. Így csak a szexre koncentrálhatok.
2010. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gondoltam, szerencsére nem lett belőle semmi. :D
2010. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja van aki ezen parázik :(
2010. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző barátom nem akarta, hogy gyógyszert szedjek, gumival védekeztünk, de folyamatosam rettegtem. A mosti barátommal gyógyszert szedek és felszabadultam. Jó érzés.
2010. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor még csak nem régóta éltem nemi életet, és óvszerrel védekeztünk, akkor sokszor járt a fejemben a teherbeesés még szex közben is. Azóta eltelt már egy kis idő és fogamzásgátlót szedek így már nem parázok ezen.
2010. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A párommal az első fél évben óvszerrel illetve Pharmatex hüvelytablettával védezkeztünk. Soha nem estem teherbe egyik mellett sem; mégsem éreztem magam kellő biztonságban. Figyelni kellett; hogy az óvszer a helyén maradjon illetve a Pharmatex esetében a három órás időkorlátra.

Fogamzásgátlóra váltottunk; közös megegyezés alapján; de inkább én szerettem volna a nagyobb biztonság érdekében.

Tisztában vagyok az esetleges mellékhatásaival; mégsem tudnék már visszaállni az óvszeres macerára. Most tartok az ötödik levélnél. Ami változott: sokkal felszabadultabb vagyok; szex közben maximálisan eltudom engedni magam.

És igen nálunk befolyásolta az alkalmak számát is. Nincs óvszer nincs az se. Viszont gyógyszerrel bármikor hisz védett vagyok mindig.

Kérdésedre válaszolva én nem aggódok a teherbeesés miatt.

2010. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!