Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint a spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint a spontán szex a legjobb, és túl van spilázva az egész elsőszexdolog. Szerinte a csól momentuma fontosabb. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
nekem meg fontos lett volna, ha valahogy romantikussá tesszük az elsőt ( mármint kettőnknek az elsőt, egyikünk se szűz már ).
2011. júl. 7. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Te így látod, ő meg úgy. Ha szerinted az hogy másképp látjátok nem olyan fontos, akkor hagyd, ha meg neked fontos akkor szakíts vele. De annyira meg nem fontos gondolom.
2011. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
adj neki egy pofont és dobd ki!!!
2011. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, emiatt semmiképpen nem hagynám ott.. lehet még jó estéket csinalni :) csak nem igy, nem ilyennek ismertem meg..
2011. júl. 7. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a barátoddal.
2011. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak fejtsd ki, h miért.. nem vagyok én se érzelgős, meg semmi, csak nahh..
2011. júl. 7. 00:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ucsó vok

Azért mert az elején sokkal nagyobb a vonzalom,ezért az ösztönös dolgok is sokkal jobban mennek.

Tervezgetni akkor kell majd elsősorban,amikor már kicsit döcögősebb-előbb utóbb úgyis az lesz-a kapcsolat és a megtervezett dolgokkal fel lehet dobni,színesíteni a szexet.

De amíg dúl a love,minden előre eltervezett dolog felesleges,mert úgyis jön magától.


Igazán romantikus úgyis akkor lesz,ha már ismeritek egymás testének reakcióit.Az első együttléttől én soha nem vártam sokat.De persze,fel lehet dobni azt is és illik valamilyen szinten,de túlspilázni nem kell.

2011. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat ok, csak ugy gondoltam h ez fontos.. dehat neki ez már a 4. nő, tuti nem vmi érdekes neki..
2011. júl. 7. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a túl spontán és a túl megtervezett/betervezett szex egyformán rossz.


pl. én nem igazán szeretek például az udvar betonozása közben elkezdeni szexelni, jobb kivárni, míg kicsit nyugisabb a helyzet a szexhez

DE ugyanígy szar azoknak, akik mindig csak este, zuhanyzás után d*gnak, azt hiszik máskor tilos...

2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!