Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek kellett már 72 órás és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellett már 72 órás és ha kellett akkor milyen \'mellékhatásokat\' észleltetek, amivel esetleg ha kéne akkor számolhatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia ..nekem 5 hónapig rendszertelenül jött meg, mást nem észleltem...
2009. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ha beveszel egy 72 órásat akkor meg fog jönni utánna rövid időn belül a menzeszed...(fájdalommal nem jár)
2009. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

szia.

nekem is kellett nem is olyan rég..utána meg is jött,de most meg késik...szóval a hormonháztartást borítja egy kicsit..:S

2009. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem semmi különös mellékhatása nem volt...csak annyi, hogy bennem volt a para, hogy nehogy hányjak, vagy valami, mert akkor be kell venni a második szemet...és mehetek egy újabbért...(mivel két szemből áll a 72 órás tabi) és nem jött meg rögtön, csak akkor,amikor kellett volna elvileg is...vagy egy két nappal később...de semmi extra...
2009. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sem jött meg azonnal, hanem amikor kellett neki, igaz 1 napot csúszott. Én miután bevettem émelyegtem, nem volt étvágyam és nagyon fáradt voltam. De egyébként semmi extra. De szerintem a mellékhatások egyéntől függőek. Pl a barátnőm nagyon rosszul volt tőle...
2009. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Nem lettem rosszul egyáltalán. 3 napra rá megjött, megvonásos vérzés formájában...majd rá kb 35 napra a normális darabos.

Most tartok a köv. ciklusom felénél és iszonyatmód szurkál az alhasam. peteérést eddig még soha nem éreztem, most viszont nagyon. Gondolom ez is vmilyen hosszútávú tünet, elvégre fölborult a hormonrendszerem...

VAGY csak ezóta az incidensem óta jobban figyelek a testem jeleire... nem tudom. Szerintetek? Mindenkinek szokott szurkálni-görcsölni? Vagy lehet a hormonbomba tünete?

2009. jan. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem annyira h szinte felse tudok állni. nemvagy egyedül.
2009. jan. 27. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:

köszi. akkor nem értem miért mondják hogy ilyenkor kivánosabbak a nők, most pl fáj úgy az alhasam mint mensinél, és gondolni sem akarok a szexre :) mondjuk amig nem akarok gyereket ez nem is baj :D


Amugy kezdj el állandó tabit szedni, én is azt fogom. Ne hagyatkozz hogy majd egyszer használhatod a 72 órásat mert mivel ez sem 1OO%ban véd (nekem 75-8O%t mondtak) elég sok fejfájást tud okozni.

2009. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de tablettázni nemfogok barátom sem engedi meg tök egészségtelen. nem teszem tönkre magam:S
2009. jan. 27. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:
ok, ti tudjátok, de akkor vigyázzatok a gumival mert állotolag minden 5. kiszakad (sajna tapasztaltam)
2009. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!