Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak értelme normális szexuális élet nélkül? (Többi probléma lent)

Figyelt kérdés

Barátommal holnapután lennénk együtt fél éve, a kapcsolatunk majdnem tök jó, igazából majdnem csak apró problémáink vannak, kivéve a szex részét, azon nem sikerült eddig javítani. A baj azzal van, hogy kb. 20-30 másodpercig bírja, és a második körig még fél év alatt egyszer sem jutottunk el. Persze az utóbbiról részben biztos, hogy én tehetek, az elmúlt 1-2 hónapban nagyon keveset voltunk együtt, annyira már nem kívánom, nem tudom, van-e értelme ennyiért egyáltalán elkezdeni.


A probléma második része, hogy valószínűleg most le fogtok ribancozni páran, gondolom meg is érdemlem, de van egy másik srác, akivel a szó szoros értelmében nem csaltam meg, de most jobban szeretnék vele lenni, mint a barátommal. De barátomat is szeretem, csak nem tudom, hogy van-e ennek így még értelme. Ha nem döntöm el rövid időn belül, akkor ugye a másik opciót elfelejthetem.

A barátomról tudom, hogy nagyon szeret, a másik sráccal eddig csak barátok voltunk, de tudom, hogy nem utasítana vissza. Képtelen vagyok dönteni.


Tudnátok tanácsot adni? Minden kommentnek örülök, ha valakinek sikerülne poénosan leoltani, talán jobb kedvem is lenne 1-2 percig.


19/N


2011. febr. 16. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ne csald már meg a srácot...legalább az a kis hitem ami maradt az maradjon is meg a nőkkel kapcsolatban...
2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul, de azt olvasom ki a soraidból, Te már eldöntötted, hogy mit akarsz. Nem megcsalni, hanem elhagyni a barátodat; és szaladni a másikhoz.

Mondom, lehet, hogy rosszul olvasok. :D

2011. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, és nem is akarom (kivéve, ha a beszélgetés a kapcsolat lehetőségéről annak számít, ez esetben igen...), de még nem sikerült eldöntenem mit akarok. Talán igazad van, kedves második válaszoló, de tényleg döntésképtelen vagyok, átlagosan 5 másodpercenként változik, mit akarok.
2011. febr. 16. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem legy megertobb az elso sraccal :) ... gyakoroljatok addig mig tovabb nem birja :)
2011. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szóval az a gond a szexuális életetekkel, hogy ő kevés ideig bírja, ezért te nem tudsz elmenni? Ő utána alszik, te meg hoppon maradsz? Máshogy nem tud kielégíteni? Mondjuk nűlunk is így van, de még az a "szerencse", hogy én hüvelyileg nem is tudok elmenni. De ha máshogy próbál a barátod örömet szerezni neked, akkor ez NEM egy rossz szexuális élet. Gondold meg! Ezért nem szabad elhagyni valakit.


21/L

2011. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Más probléma nincs a szexen kívül? Olyan, ami miatt még inkább arra másikra gondolsz?
2011. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak: köszi a választ! Hát... az a baj, hogy fél év alatt 2x sikerült kielégítenie, akkor is inkább csak feküdt és hagyta magát (de nem konkrét aktus közben azt sem). Próbálkozik ő néha, de... egyszerűen nem megy nekünk együtt. Elvileg az előző barátnőjével nem volt ilyen problémája.


5. válaszoló: Az összes többi problémát el tudnám viselni, ha ez nem lenne, de ez eléggé felerősíti. Bár gondolom, a másik sráccal sem lenne minden tökéletes, szóval ezt próbálom figyelmen kívül hagyni, ezek inkább apróságok.

2011. febr. 16. 15:37
 8/16 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Próbáltuk, de nem megy, én már beletörődtem, hogy ez javulni nem fog. :( Az a kérdés, hogy ezt így el tudom-e viselni x évig vagy nem. Amúgy hosszú távra terveztünk volna.
2011. febr. 16. 15:38
 9/16 Cleptomaniac ***** válasza:

Csak a pasid kérdésére fókuszálok, mert ugye még Vele vagy. :) Szerintem nézz szét a neten, milyen orgazmuskésleltető technikák/praktikák vannak, pl. elszorítás. Nem hiszem, hogy egy ilyen próbálkozás ellenére lenne a pasidnak. Vagy lovagold meg. Nagyon-nagyon lassan mozogj, minden beleülés után tarts szünetet, és izgattasd magad Vele, hátha addig is sikerül kicsit elterelned a figyelmét. Szerintem egy idő után javulna a teljesítménye.

Vagy a franciák kis-halál technikája. Mindig, mikor érzik, hogy jön az orgazmus, abbahagyják a mozdulatokat, lökéseket, és próbálnak lecsillapodni. Alakítsátok át. Mond Neki, hogy számolja a lökéseket. Ha kell, hangosan is. Tudom, hülyén hangzik, de hatásos. Ha eléri a 10-et, álljon meg, és koncentráljon csak Rád. Maradjon benned, de simogasson, csókoljon, izgasson kézzel. Ő ilyenkor kicsit lenyugszik, Te pedig nem esel ki a ritmusból. Vagy Te is teheted ezt lovagláskor.


És igen, van értelme még 20 mp-ért is elkezdeni...

2011. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Soha életedben nem leszel boldog vele így, sajnos :(


A sex (a sok béna "csak a lélek fontos" elvvel szemben) igenis meghatározó. Kinek-kinek milyen arányban. Nekem 50-50%. Fiú vok. Na jó, igaziból 90% a sex javára :D de erről bnőmnek egy szót se :D


A pasid biztosan rosszul érzi magát emiatt. Én sosem vtam ilyen helyzetben, addig bírom, amíg a lány el nem megy. És általában mindig elmegy, ha el szeretne :)


Vhogy tisztáznod kell vele, ha szereted. Akármilyen szépen mondod neki, meg fog sértődni, megalázva fogja érezni magát stb... De meg fogja érteni később, hogy miattatok csináltad. Erre van sok megoldás. Szexuálpszicho, gyakorlás: tartsa vissza, amikor magának csinálja, és akkor menni fog.

2011. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!