Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretkezéskor egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezéskor egyszer elmentem, akkor utána kell gumit cserélni a "következő menethez"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
igen! mindig cseréni kell.
2010. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
magyarul akkor egy szeretkezéskor 2,3 gumit elhasználok?
2010. dec. 30. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ejakuláció után gumicsere! De ez benne is van a "tájékoztatójában".
2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

aztaqurva! jééééééé! leesett!!!

gyökér, és ilyneknek van barátnője, meg szeretkeznek...hátöcsém ez a világ....

2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
hat nem muszaly, vegulis ha nincs eleg zsee akkor kiis lehet mosni es belehet hintoporozni a kovetkezo aktusig:)) ha majd kiprobaltad szolj nekem is, hogy mukodik-e xDD
2010. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értelmes kommentelőknek köszi:) Kedves utolsó, ez az oldal azért van fenntartva, hogy a te nézőpontod szerint "tudatlan gyökerek", akiknek még semmi gyakorlatuk sincs a témába, feltehesség az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket;)
2010. dec. 30. 13:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja nem lesz a pénzel gond.... :DD azért erre csak-csak akad;)
2010. dec. 30. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
igen egy aktusnál 2-3 simán elmegy. vagy több is .:D kinek hogy. én tanácsolni tudom hogy ilyen 3dbos gumikat ne vegyél. nekem nem elég semmire. vagy ha 3dbosat veszel akk legalább többet.:D durexbe a 12-es éri meg a legjobban 3asokat abból fölös venni. hajrá az elsőnél.:P jah és ha a gumit leszedted az első orgazmus után akkor bátran töröld meg magad zsepivel ott ^^ és csomózd be a gumit mert különben kifolyik és okozhat kellemetlenségeket. :D sok sikert az elsőhöz :P
2010. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy KELL-e? Nem is tudom, a telelőtt gumit nyomkodnád újra vissza a nőd hüvelyébe? Behányok tőled
2010. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!