Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet érezni ha kiszakad a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni ha kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket!

Én azt hallottam hogyha kiszakad a gumi azt észre lehet venni mindig,mert fáj a fiúnak! Ez igaz!! vagy lehet hogy nem lehet észrevenni?


2010. dec. 30. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni,elég látványos.Szétszakad.
2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig fáj, de szerintem mindig észre lehet venni, elég intenzív jelenség.

Egyébként kib@szottul megabrutál sok kell egy guminak, hogy sima szex közben kiszakadjon.

2010. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Óh hát köszönöm nektek!!! :) Kedvesek vagytok! Végre valakik,akik nem ugatják le az emberek fejét egy egy kérdés után! Köszi mégegyszer! És Bolgog ujévet nektek!
2010. dec. 30. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
A levegőre vigyázni kell,hogy ne maradjon a gumiban,mert attól könnyen szakad.Egyébként tényleg vad szex kell,hogy szakadjon!Attól pedig ne tarts,hogy nem fogjátok észrevenni. BUÉK neked is! :)
2010. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbáltam, mennyi víz fér el egy óvszerben. Egy vastagabb LifeStyle volt a kiszemeltem. Nagyjából 20 litert bírt ki. Egy másikat megpróbáltam elszakítani. Nem volt egyszerű művelet...


Minden esetre, szeretkezés után mindig felfújom levegővel és megnyomkodom, mielőtt összecsomózom és kidobom. Nagyon gusztustalan, de nyugodtan alszom.

2010. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hehe! Utólsó!

Ez aztán jó praktika! És szép tőlled hogy így gondoskodsz te is erről!! :)És még tartok attól is, hogy ha esetleg kiszakadna és csak a barátom venné észre akkor nem szólna,mert fél hogy akkor nem lesz máskor semmi!Bár azért nem hiszem hogy lesz ilyen,de azért mégis.... De azt mindkét fél észre veszi ha kiszakad nem?

2010. dec. 30. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem! Velünk megesett, és nem vettem észre. : / Amúgy meg mielőtt felhelyezitek, akkor is érdemes megvizslatni, hogy nincs-e kis levegő benne, és azt is, hogy nincs-e megszúrkodva, mint az itteni óvszerek.. : SS Szóval csak olyan helyen vegyél, ahol megbízható kézből adják oda. :) Persze ez nem volt a kérdéseid közt.. : SS De gondoltam, jobban oda figyelsz majd ezekre te is! ;)

BUÉK! :)

2010. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát próbálok akkor majd! csak furi lenne ott okaoskodni amikor a srác már felhevültállapotba húzná fel én meg még ott vizsgágtnám nem? Kicsit ciki lenne..Bár nem tudom! egy normális kapcsolatban nem hiszem! csak nekem nem lenne hozzá bátorságom!! De köszönöm a jó tippeket!! Jó ilyen emberektől tanácsot kapni mint amilyenek ti vagytok! :)

2010. dec. 30. 19:21
 9/11 anonim válasza:
68%
Nem gondoljátok ha vizet engedtek bele könyebb és praktikusabb? én nem is kell a szádhoz venni atya ég enyi ésszel meg 1 marék mésszzel elmehetnétek festőnek :D
2010. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A lány nem igazán veheti észre, csak a férfi. Ha nem szól, akkor baj van. Olyan férfival, akiben ennyire nem bízol meg, ne bújj ágyba, vagy védekezz máshogyan is!

Az se gáz, ha behatolás után csekkolod az óvszert, nincs-e alatta túl sok levegő vagy egy szakadás. Ha ügyes vagy, a pasid nem fogja bánni, ahogy lecsekkolod a szerszámját. ;)


Egyébként nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Mi mindig tartunk magunknál egy esemény utánit, és ha lyukas lesz az óvszer, akkor sincs semmi gond. Eddig egyszer sem kellett használni, de nyugodtak vagyunk tőle.


Jól teszed, hogy még a probléma előtt érdeklődsz a megoldásáról. Érett gondolkodásra vall.

2010. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!