Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hánytam a tabletta bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hánytam a tabletta bevétele után négy órával az gond? Felszívódik arra a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint 3-4 órán belül okozhat problémát.
2009. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

épp a határon van, szóval ha félsz és bizonytalan vagy, csak megnyugtatás miatt most egy gumizás legyen vagy megszakítós, vagyis csökkentsétek az esélyt


ha viszont a bevétel előtt nemsokkal volt szex, akkor rizikósabb szerintem

2009. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A minap én is hánytam 6 órára rá.A nőgyógyászom azt mondta,hogy pont a határon voltam,mert 6 óra alatt szívódik!De szerinte már felszívódott!Szóval 6 óra ezt a nőgyógyász ,mondta!Inkább használjatok gumit!
2009. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tabletta a bevételét követően 5-6 óra múlva már biztosan túljut a gyomor üregén, így a hányás csak ezen időintervallumon belül jelent kockázatot, míg a bélhurut következményeként fellépő hasmenés esetén nehéz meghatározni a felszívódás mértékét. Ilyen esetekben a fokozott óvatosság elengedhetetlen.


Forrás:

[link]

2009. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kis érdekesség:

"A C-vitamin napi 1 gramm feletti dózisban gyorsíthatja bizonyos gyógyszerek, köztük a fogamzásgátló tabletták hatékonyságát is"

2009. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!