Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miből áll egy vizsgálat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll egy vizsgálat, ha fogamzásgátlót szeretnék feliratni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem csak kiérdezett az orvos, meg elküldött vérvételre.
2011. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! Bemégy, kikérdez a doki a betegségeidről, a családod betegségeiről, volt-e esetleg trombózis stb. Utána levetkőzöl alulról, és ő szépen megvizsgál kacsával, hogy egészséges vagy-e egyáltalán. (csak utána kaphatsz tabit.) Utána alulról felöltözöl, esetleg megnézi a melleidet is. Nekem hasi ultrahangot is csinált, lemérte a méhemet, megnézte a petefészkemet is. Ezután kapsz egy receptet, és megmondja, hogyha nem válik be (pl véreznél tőle nagyon, mint én is), menjél vissza.

Nekem így zajlott, hozzáteszem, szűzen is megvizsgál hüvelyen keresztül!

Ettől nem kell félni, mert aki a szexre érett, az legyen érett erre is! Csak akkor kaphatsz, ha minden rendben van veled.

engem így vizsgált meg, ki lehetett bírni.

Előtte fürödj meg, az a biztos.

ha már túl leszel rajta, látni fogod, hogy nincs mitől félni!

És ne görcsölj, akkor sokkal könnyebben túl leszel rajta!

2011. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. jan. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!