Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék felíratni! Hogyan zajlik az egész vizsgálat előtte?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam nőgyógyásznál és kíváncsi lennék ,hogy hogy is van ez!Amikor levetkőzöm Ő ott van-e pl. vagy, hogy előtte megtudom-e törölni magam "odalent"(fehérfolyás esetén)!Vérvételre ugye nem küldenek el majd?Attól félek a legjobban...nem bírom!!
2011. aug. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvostól függ. Vki nem csinál semmit, csak felírja aztán mehetsz isten hírével. A normálisabbak alaposan kikérdeznek, csinálnak rákszűrést, elküldenek vérvételre.

Ha jót akarsz magadnak, inkább olyat választasz, aki nem csak odaadja a receptet. Egy vérvétel miatt meg kár hisztizni. Kibírod...


Én eddig csak olyan rendelőben voltam, ahol volt külön öltözőfülke. Ha viszel magaddal zsepit, akkor meg tudod magad törölni. De ne ilyen illatosított szarokkal, mert ha kenetet vesz vagy vmi, akkor az nem biztos hogy jó.

2011. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vérvételre mindenképp el kell menni előtte és Leyden- mutáció vizsgálatot is érdemes csináltatni (ezt is a levett vérből nézik, szóval a Te szemszögedből nem plusz vizsgálat, és ez segít, hogy kizárják a trombózisra való hajlamot). Persze van, aki felírja minden nélkül, de én az olyan nőgyógyászokat páros lábbal rúgnám ki, hiszen azzal akár az életedet teszik kockára. Hidd el, azt a kis tűszúrást kibírod azért cserébe, hogy kiderül, hogy nincs a májaddal olyan probléma, ami miatt nem szedhetnéd, vagy nem vagy hajlamos a trombózisra.
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Voltam már vérvételen 1x,de majdnem elájultam!!Nincsen olyan hajlamom..műtöttek is már!Még mindig meg van az a papír(vérvételes), ugyhogy majd viszem magammal!Igaz 2008as..az se most volt!!

Egyébként Dr.Erdődi z.-hoz megyek,csak jókat hallottam róla!

2011. aug. 15. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem csak rákszűrést végeztek de aztan ki is irták a tabit.. aztan sokat fájt tőle a fejem, és abbahagytam.. vérvétel mindenkeppen kell!
2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nehogy már 2008-as véreredményt vigyél.. én minden egyes vérvételen elájulok, mégse pánikolok be.. pár perc, és magamhoztérek..
2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Le kell vetkőznöd egy helyiségben, de csak lent. Akkor esetleg egy zsepivel vagy hasonlóval ki tudod törölni ha szeretnéd. Beléd néz, ne félj nem fáj.Azután kenetet vesz rákszűréshez, évente kell, na az kellemetlen.Azután felír valamit. Én visszamentem mert drágább gyógyszert írt fel olyan 6-7000 lehetett ha jól emlékszem 3 havi adag és mondtam hogy olcsóbbat szeretnék mert elég drága.Én Tri-regolt szedek. Első pár napban hányingerem volt tőle, meg kicsit nőttek a melleim tőle, már fél éve szedem és semmi bajom tőle.

L20

2011. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetsz szoknyában, nem kell levetkőznöd..
2011. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!