Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első nőgyógyászati vizsgálatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nőgyógyászati vizsgálatomra készülök orvosválasztás. Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
minden esetben fizetni kell a vizsgálatokért? fogamzásgátlót is akarok feliratatni de inkább nyugtatás képpen egy vizsgálatot. olvastam hogy 5000től vannak a vizsgálatok rákszűrés stb, de ez magánrendelésen van avgy minden esetben ennyibe kerül??
2011. jan. 3. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészségházakban, sima rendelőkben,elviekben nem kell fizetni, csak magánorvosnál.De ha ez megnyugtat, akkor hívd fel és kérdezd meg tőle.AMúgy nem kell parázni, kicsit kényelmetlen a helyzet,de ezen minden nő átmegy.
2011. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak magánrendelésen kell fizetni. Ha államira mész, ott semmiért.
2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én magándokimnál egy komplett nőgyógyászati vizsgálat 10 ezer ft.

És ő a viszonylag olcsó kategóriába tartozik.

2011. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ha lakóhely szerinti SZTK-s orvoshoz mész ott ingyenes minden vizsgálat (és elsőnél vesznek citológiára kenetet is).Magándokinál 5-10 000 ft között van a sima vizsgálati díj és ezen felül kb 5000 a rákszűrés (legalábbis úgy tudom, bár én nem oda járok).

Orvosválasztásnál meg ismerőstől kérdezz, de attól függ hány éves vagy. Nekem annó anyu dokija volt és nem épp tinikezelésre volt szakosodva (szűzhártya védése).

2011. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:):) nem is parázok a vizsgálattól csak remélem minden rendben lesz. közönöm. ezt azért jó volt tudni:) mert nem lenne most annyi pénzem h fizessem az egész vizsgálatot
2011. jan. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!