Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első levél fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első levél fogamzásgátló beszedése után nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Bocs, a hülyén megfogalmazott kérdésért, de csak így volt lehetséges.

Fogamzásgátlót szedek, most vagyok a második levél 8. szeménél. Az első levél után mondhatni, hogy nem jött meg. Az első levél 18. szeménél pecsételő barnázás kezdődött, kb 5-6 napig. De semmi 'konkrét' nem volt. A 7 nap szünet után elkezdtem a második levelet szedni. Normális, hogy kb nem jött meg? Nem érzem magam terhesnek, csak mintha föl lenne püffedve a hasam-olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Mit tegyek? Normális ez így a tabi szedésének kezdetén? Tapasztalat?

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 4. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Kell vagy 3 hónap, mire normálisan beáll. Azon se lepődj meg, ha a következő mensi tovább fog tartani, mint 3-4 nap. Nekem is így volt, aztán beállt. Viszont ha 3-4 hónap után is gond van, gyógyszert kell váltanod.
2011. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Olvasgattam itt róla, hogy kell 3 hónap amig megszokja a szervezet, de ezt furcsának találom, hogy szinte egyáltalán nem jött meg - ami volt, az nem nevezhető menstruációnak. Meg ez a furcsa - állandóan meg akar jönni érzés és püffedség. Remélem, hogy hamar beáll a szervezetem...

2011. jan. 4. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért csinálj egy tesztet, biztos, ami biztos. Ha nem vagy terhes, akkor ne aggódj rajta nagyon. Ha második levél után sem jön meg, akkor azért menj el orvoshoz.
2011. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vok. Hidd el nekem is úgy volt, ahogy mondod. az első semmi nem volt. Semmi! Még csak pettyezés sem. A másodiknál meg másfél hétig megvolt (bepótolta), és a harmadik levél után jött meg normálisan. Az a normális azt jelenti, hogy kb 3 napig tart, és szinte csak tisztasági betét is majdnem elég. Ez egy ilyen dolog. Ennyire leszabályozza a dolgokat. Nekem bevált, egyébként Volinát szedek.
2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban kellhet 3 hónap, míg rááll a szervezeted. Nekem pl. az volt, hogy az 1. levél szedése alatt végig volt vérzésem, alig tudtam eldönteni, mikor jött meg megint az igazi. De nekem aztán beállt. Ha 3 levél alatt nem rendszereződik a menzeszed, akkor mindenképp beszélj a nőgyógyászoddal (bár akkor már úgyis menni kell felíratni a következő adaggal :)). Viszont az is tanácsolnám, hogy amíg nem rendeződtek a dolgok, addig ne szexeljetek így, hanem mindenképp védekezzetek gumival is, mivel nem biztos, hogy rendesen hat a gyógyszer. 20/L
2011. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!