Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok ami olcsó de korszerű (alacsony hormontartalmu)?

Figyelt kérdés
Tri regolt irt a doki de ez elavult és nagyon rosszhatásu. ha lehet név szerint ajánljatok párat. koszonom
2011. jan. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire számít olcsónak, de én ettől csak drágábbakat hallottam, amiknek alacsony a hormontartalmuk.

Én Lindynette20 tablettát szedek, most kezdtem, szóval tapasztalatot még nem nagyon tudok írni, de a doki azt mondta ez alacsony hormontartalmú.

2011. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csakegynév ***** válasza:
Hát a tablettát az orvos írja fel, ha nem tetszik a mostani mond meg neki és ajánlani fog másikat. Én nem ajánlok különösebben barátnőm symiciat szed semmi gond nemvolt eddig vele.
2011. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, az árat nem írtam oda.

Egy havi: 2389 Ft

Három havi: 5745 Ft

2011. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tablettát nem te választod, hanem az orvos. Ő ismer, ő vizsgált meg, ő tudja milyen a hormonális alkatod.

Attól, hogy másnak vmi bevált, neked nem biztos, hogy be fog válni.

És attól, hogy másnak nem volt jó a Tri-Regol, neked mégg jó lehet.

De ha nem bízol meg az orvosodban, akkor miért nem mész el máshoz?


Egyébként manapság már a legtöbb tabletta alacsony hormontartalmú. A kivétel a Diane, Cyprmix és a Minerva, de ezek elsősorban nem is fogamzásgátlók, hanem hormongyógyszerek.

2011. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

triregollal semmi bajom 8 éve szedem mindenféle baj nélkül.

a foggátlóval nem játszunk, orvos írja fel és nem a gyk gurujai

2011. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Belarát szedtem, ezt írta fel a doki, gondolom mert ezzel volt szerződése :X Az ár 5-6ezer körül volt 3 hónapra, nem emlékszem már pontosan.

kedvelt és népszerű bogyó, ám nekem nem igazán jött be. Pattanásos lettem tőle és érzékenyebb lettem lelkileg, kicsit befordultam és nem kívántam a szexet. 1 év után abbahagytam. Van akinek bejött, olvastam a fórumon, nekem sajnos nem, de nem is bánom talán

2011. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekemsincs bajom a triregollal...
2011. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!