Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítsetek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek! Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az van hogy barátommal 4 napja együtt voltunk használtunk gumit de lehetséges hogy kiszakadt .Tehát már 5 napja meg kellet volna jönni-e és még semmi jele nem tudom mit tegyek. Kérlek segíícsetek! 16/L
2011. jan. 11. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Észre vennétek, ha kiszakad... Ha szex közben nem is, de utána igen, amikor arra kerül a sor, hogy levegye a barátod a gumit...
2011. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem kezdj el venni babakocsit, babaruhát, ilyesmit. Szerintem a világos kék és a világosabb rózsaszín a nyerő manapság. Ja cumisüvegnek átlátszót szoktak venni.


Kedves kérdező, ön egy balf@sz, gondolom nem mondtam újat. Mi az, hogy "lehetséges hogy kiszakadt". Miért nem néztétek meg. Idióták...

2011. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a bababolt.
2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sani.baba válasza:

kéérlek....

ha 5 napja kellett vna megjöjjön és 4 napja voltatok együtt akk az5 elöbb van mint a 4 és erre gondolhattál volna... de ez nem feltétlen igazolja h terhes vagy csak kicsit késhet...lehet h csak ennyi a gond nem??

2011. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

vegyél egy terheségi tesztet és mindjárt választ kapsz a kérdésedre, vagy menj el orvoshoz...

Legalább legközelebb majd oda figyeltek

2011. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ebből is látszik, hogy fiatalok vagytok és tapasztalatlanok! Azért majd írd meg,h végülis mi lett!
2011. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első szex szinte kivétel nélkül késlelteti a vérzést, a szakadást észrevettétek volna,és ez egyébként sem termékeny időszak nyugodj meg.

A teszteseknek pedig: 4 napos terhességet szerintetek mi mutat ki?

2011. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt már csak észreveszitek, ha kiszakad...


Amúgy marhára utálom, hogy minden hasonló kérdésnél azt írják, hogy azonnal csináljon tesztet. Aztán ugyan mi a büdös francért? 4 nap után szted mit fog mutatni? Elárulom: mindenképp negatívat...

Aktus után legalább két hetet kell várni!

2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
terhes az nem vagy, mivel a szex után akár 2-3 nap is lehet, mire megtermékenyül a petesejt + még kb 1,5 hét a beágyazódás, és onnantól lennél terhes ;)
2011. jan. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEM! Na.
2011. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!