Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Hétfőn vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Hétfőn vettem be a 2.72órás tabit és azóta sem jött meg. Még aznap pár órával később megkaptam a méhnyakrák elleni védőoltás utolsó adagját. Kb mikor kéne megjönnie a tabitól?

Figyelt kérdés
Szeptember 9én menstruáltam utoljára. E hónap 6án kellett volna megjönnie de még mindig nem jött meg alapból rendszertelenül menstruálok. Szombaton 8-án reggel 8körül történt egy kis baleset kiszakadt az óvszer de vasárnap délután 4kor bevettem az első esemény utánit és 12órával később a másodikat is viszont még aznap (hétfőn 10én) megkaptam a méhnyakrák elleni oltás utolsó adagját az orvos és a betegtájékoztató szerint nem gátolja egymást a 2szer. Azóta sem jött még meg a menstruációm. Viszont szombaton mikor az eset után "kimostam" enyhe vérzésem volt mintha megjött volna de nem tartott sokáig azt hittem megjött és tettem fel tampont de mikor kivettem alig volt véres. Az eset előtt rendesen védekeztünk egy kivétel volt amikor kb 2másodpercig bűnöztünk de az alatt semmi sem történhetett, mindig ügyelünk mindenre. Mit tegyek most? Szerintetek terhes vagyok? Semmilyen tüneteim nincsenek. L/18
2011. okt. 12. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a tabi kavarta össze a hormonjaid. Azért elég erős gyógyszer az, nem cukorka.

Ha eltelt két hét az aktus óta, akkor csinálj tesztet és kiderül, hogy terhes vagy-e vagy sem.

2011. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18 évesen, ha rendszertelen a ciklusod, akkor orvoshoz kéne menni és kideríteni az okát


ha meg rendszertelen a ciklusod, honnan a f@szból tudod mikor köllött volna megjönnie?????????????????????????


nem mellesleg a méhnyakrák elleni oltás baromira szart se ér, ha a védettség kialakulása előtt óvszer nélkül kefélsz (a 2 másodperces (????) incidensre célzok)

2011. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és NEM VAGY TERHES - 100% - a terhesség ugyanis attól számítódik, hogy beágyazódik a megtermékenyített petesejt - ez hétfő óta még nem történhetett meg - 8. biológia
2011. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rendszertelen alatt azt értettem hogy mindig csúszkálni szokott de vannak hónapok amikor nagyjából pontosan jön. Voltam már orvosnál és mondta hogy ez még normális. Az oltással kapcsolatban sok tévhit van az orvos szerint akkor a leghatásosabb ha szűz az illető de amúgy is hat. Köszönöm a választ. Remélem tényleg nincs semmi
2011. okt. 13. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy a tévhiteket eloszlassam: Nem attól függ az oltás hatásossága, hogy szűz-e az illető vagy sem, hanem attól, hogy hordozza-e már a HPV vírust.

Mert ha hordozza, akkor ugye nem ér egy kalap szart se.

Ha vki szűz, akkor nagy vszínűséggel nem kapta el senkitől. Ha nem szűz, akkor meg van rá esély, hogy már fertőzött. Ilyenkor kell csinálni HPV tesztet, és akkor lehet beadni az oltást, ha negatív, különben pénzkidobás.

2011. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat tegnap reggel csináltam egy tesztet negatív lett és este meg is jött :D
2011. okt. 15. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!