Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátlózok és terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátlózok és terhes lennék, vagy csak beteg vagyok? SOS 18 éves vagyok!

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már hét hónapja és a párom így sem megy el bennem. Menstruálok minden hónapban, pénteken múlt el az ehavi pokol. Van, hogy használunk gumit is, főleg, mikor van az egyhetes szünet és még nem vérzek. Nekem három napja folyamatosan émelyeg a gyomrom, sokat járok nagywc-zni (nem hasmenés), étvágyam lenne de ránézek a kajára és elmegy a kedvem is. Ma itthon maradtam, nem mentem suliba, mert éjjel kettőkor is rosszul lettem, de nem hányok se semmi... Nagyim nyugtat, hogy a terhesség nem ilyen, de egyedül én vagyok itthon rosszul, semmi olyat nem eszek... Kezdek nagyon megijedni, remélem nem estem teherbe, nincs lehetőségem arra, hogy felneveljem egyelőre... Lehet az idő, ideg vagy esetleg vmi kis vírus vagy ilyesmi?

Ugye tényleg nem ilyen a terhesség, hogy non-stop furán érzem magam..?

Köszönöm a normális válaszokat előre is!

L/18


2011. jan. 24. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Kizárt, hogy terhes lennél.

2. Tabi mellet nem kell másképp védekezni, megszakítani, óvszert használni. A 7 napos szünetben sem kell!

3. Most, hogy gyakran jársz wc-ra, indokolt a kiegészítő védekezés. De nem vagy terhes, csak beteg.

2011. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34N
2011. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább influenzás lehetsz
2011. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

lehet h csak bebeszéled magadnak h terhes vagy!velem is előfordult már ilyen.én ilyenkor mindig veszek magamnak egy tesztet és kiderül h semmi gond nincs.de a hasamat még utána is puffadtnak érzem és kajás is vagyok:D

szóval szerintem vegyél magadnak egy terhességit és akkor kiderül h mi a helyzet!

2011. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pénteken kezdődött el.. eszembe se jutott h terhes vagyok, csak most. Lehet ideges lennék? Nagyon hiányzik a párom, és kezdem azt hinni, hogy nem szerelmes hanem őrült vagyok. Ha nincs velem depis vagyok. Lehet ebbe betegszem bele? Az érettségi miatt még nem vagyok ideges.. Azt majd azon a napon :D

Köszönöm a válaszokat, akkor biztos nem baba? Annyira sajnálnám ha az lenne... =(

2011. jan. 24. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem vagy terhes! Ne idegeskedj mert azzal semmit nem érsz el!
2011. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!