Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok és totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és totál belezúgtam egy orvosba, aki 27 éves. Szerintetek létezik orvos és beteg közötti szerelem? Ha igen egyáltalán lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Kb. félévvel ezelőtt találkoztam vele, és első pillantásra beleszerettem... Igaz nem hozzájárok, de nála is már voltam kezelésen, amikor az én orvosom nem volt ott. Nagyon kedves, vicces és jófej, de szerintem van barátnője :( Gondolkodtam, hogy elmondjam e neki, hogy szeretem, de úgy döntöttem inkább nem, ugyan is nagyon félek a visszautasítástól :S Szerintetek mit tegyek?
2011. jan. 13. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Zúgj ki belőle. :)
2011. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Kislány..nem sok esélyed van.

Orvos csak orvossal vagy hasonló magas egzisztenciális munkával rendelkezővel...túl fiatal vagy még..

2011. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudjuk mennyi esélye van...lehet van, lehet nincs..
2011. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
16:38-assal értek egyet. Sajnos. Persze semmi sem kizárt. felejtsd el.
2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Az orvosok nem valami hüségesek!(Tisztelet a kivételnek.)
2011. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen. Van egy barátnőm,ő is hasonló szituban volt, első látásra oda meg vissza volt a dokitól. Megkereste iwiwen, bejelölte, majd a doki írt neki egy levelet, hogy honnan tudta, hogy ő az,mert csak a monogramja volt kint,képe nem volt és az adatlapján a korán kívül szinte semmi érdemleges infót nem adott meg,amiből egyértelműen lehetett volna következtetni arra, hogy ő az. Levelezni kezdtek, 1 hónap után találkoztak, párszor sétáltak, elcsattant egy-egy csók,de több nem történt köztük. A barátnőm 18 volt.
2011. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj hozzá kezelésekre járni, és ha többször találkoztatok, rájössz, hogy tetszel-e neki, vagy sem. Ennek tudatában dönts. Egyébként milyen orvos? Mert ha fogorvos, úgy nem jó, ha rohadnak a fogaid, ha nőgyógyász, nem jó, hogy állandó folyásod van.
2011. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ki ő, milyen doki? Hátha tudok róla infót adni.:-)
2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Átérzem a helyzeted(nálunk még nagyobb a korkülönbség, 13 év, de nem az orvosom, magyar tanár egy gimiben, amihez közel lakom és korrepetáltam egy tanítványát... de nem untatlak az én történetemmel), de felejtsd el. Én is próbálom kiverni a fejemből, mert semmi értelme nincs egy olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.


20/L

2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha neked van a legproblémásabb betegséged, amivel találkozott, még az is lehet:D
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!