Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem esemény utánit. Első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem esemény utánit. Első tabi 4óra múlva kijött,vagyis kihánytam. Rögtön bevettem a 2.-at. Lehet baj?

Figyelt kérdés
nemtudok most orvoshoz menni meg ilyesmi, légyszi gyors választ
2009. febr. 4. 19:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
felszívódhatott?
2009. febr. 4. 19:40
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint a 2. tabit nem akkor kellett volna bevenned, hanem 12 órával az 1. tabi után. De lehet rosszul tudom. A tájékoztatóban minden le van írva.

A 2. szem nem az 1. pótlására van. A 2 együtt hat. Szóval igen, lehet baj belőle.

Ha nem akarsz babát, orvossal konzultálj!!! Létezik orvosi ügyelet is! Meg telefon is a világon és szerintem kórház is akad a közeledben.

2009. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nincs meg a táhékoztató. még szeretnék megbizonyosodni mielőtt elmegyek. felszívódhatott 4 óra alatt? EZ ITT A LÉNYEG.
2009. febr. 4. 19:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg??? Mi volt a gyógyszer??? Fenn van a neten a betegtájékoztató!!! Elméletileg felszívódhatott. De lényegtelen, hogy felszívódott-e, ha a 2. szemet sem akkor vetted be, amikor kellett volna! Azzal 2x-esen csökkennek az esélyeid.
2009. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gondolom ez lehetett az.

2009. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mi a teendő hányás esetén?

- Ha az első tabletta bevételét követő három órán belül hányás lép fel, azonnal be kell venni a csomagban lévő második tablettát. MEGVAN OLDVA :))

2009. febr. 4. 20:11
 7/21 A kérdező kommentje:
furcsa hogy magamnak válaszoltam, de tényleg fentvolt a betegtájékoztató. köszi :)
2009. febr. 4. 20:12
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne nyugodj meg, 2 féle eseményutáni létezik, az egyikben 1 szem van, a másikban kettő. DE az a kettő nem azért van, hogy ha az elsőt kihánytad, akkor bevedd. A másodikat 12 óra múlva kell bevenni az első után. nem HELYETTE van, hanem MELLETTE. Menj el orvoshoz, nem vagy biztonságban!
2009. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastad tovább!!


Mi a teendő hányás esetén?

- Ha az első tabletta bevételét követő három órán belül hányás lép fel, azonnal be kell venni a csomagban lévő második tablettát. Ilyen esetben azonnal forduljon gyógyszerészéhez, orvosához, vagy bármelyik sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciához.

- Ha a második tabletta bevételét követő három órán belül hányás fordul elő, azonnal forduljon gyógyszerészéhez, orvosához, vagy bármelyik sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciához, mert ezekben az esetekben a készítmény hatékonysága csökken.

2009. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen de nem élvezett bele csak elszakadt. ilyenkor azért akkora nagy bajban nem lehetek?
2009. febr. 4. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!