Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem esemény utánit. Első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem esemény utánit. Első tabi 4óra múlva kijött,vagyis kihánytam. Rögtön bevettem a 2.-at. Lehet baj?

Figyelt kérdés
nemtudok most orvoshoz menni meg ilyesmi, légyszi gyors választ
2009. febr. 4. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na várj. Írd le, hogy történt. Mert most ez így nem tiszta! Akkro tudok segíteni.
2009. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék is tartalmaz spermát, szóval ha az beléd került, akkor igen, bajban vagy, és menj el orvoshoz, beszéld meg vele, mert azt a 2 gyógyszert együtt kell bevenni, nem pótlás miatt van a második!
2009. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
lefeküdtünk elszakadt az óvszer, de nem élvezett belém azt írta ahhoz még minimum fél óra kellett volna hogy elélvezzen :D másnap bevettem a tablettát (az elsőt) 4óra múlva kihánytam, bevettem a 2.at ahogy előírta. szóval ez lenne a helyzet.
2009. febr. 4. 21:00
 14/21 A kérdező kommentje:
de ha nem élvezett el akkor kevesebb az esély a teherbeeséshez nem? és így is használ(hat) a sürgősségi? mert bennem van végülis mindkettő. és felszívódhatott, lehet nem akkor biztonság de azért még nem vagyok terhes, nem? :S
2009. febr. 4. 21:01
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Máskor kicsit legyél felelősségteljesebb, ne csak b@ssz, mint a nyulak, majd kapkodj össze-vissza segítség reményében, és rendszertelenül zabáld a fogamzásgátlókat, főleg mivel te sem vagy tisztában a helyes használatával.
2009. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tablettát nem használtad helyesen, mert nem jó időben vetted be, szóval a gyógyszerrész nem 100%os :S Neked kell eldöntened, hogy elmész egy orvoshoz, és megbeszéled vele, vagy halálra izgulod magad. szerintem menj el orvoshoz, én biztos nem bírnám ki :S Főleg hogy a gyógyszer sem hat "úgy":S
2009. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

nem baszok/basztam összevissza

úgy tettem ahogy kell nem tehetek róla hogy hánytam drága szívem. normális válaszokra vagyok kíváncsi.

2009. febr. 4. 21:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy orvost. Szerintem az 1 szem gyógyszer nem sokat használ, nem véletlenül van kettő. Tudom hogy kihánytad stb amiről nem tehetsz, de le van írva hogy iylen esetben keresse fel orvosát. Biztonságban lennél.
2009. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz!

Nekem a gyógyszertárban is elmondták, hogyha kihányom, akkor megint nőgyógyász és újabb gyógyszer. És igen, lehetsz terhes. Az bosszant fel, hogy röhögsz ezen a dolgon, holott nem vicces. Csak az szexeljen, aki felelősségteljes...

2009. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan , 20 an mondják neked,hogy nem biztos,hogy használt a tabletta, MENJ EL ORVOSHOZ. Vagy, vállalad a következményeket. Nekem is volt már ilyen és annak ellenére ,hogy nem élvezett belém, már fél óra múlva az ügyeleten ültem eseményutániért. Ha nem hiszed el a válaszokat amiket kapsz, miért kérdezel. Arról már nem is beszélve,hogy még te kezded el osztani azt aki válaszol mikor te kérsz segítséget. Ha úgy gondolod,hogy nincs baj, akkor ne menj el orvoshoz, nem a mi életünk a tiéd.
2009. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!