Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta vagy gumióvszer?

Figyelt kérdés
Kinek melyik jött be?Kinek mik az érvei melette és ellene?
2011. jan. 26. 18:17
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
én fogamzásgátlót szedtem. kényelmesebb és biztonságosabb. de akinek nem állandó partnere van, annak mindenképpen óvszer, a betegségek miatt.
2011. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy állandó-e a pertner. HA nem, akkor gumi. Az is nagyon megbÍzható, és csak nagyon ritkán szakad ki.
2011. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

mi óvszert használunk, mert a párom ritkán van itthon, és nem akarom a tablettával mérgezni magam. régebben szedtem, és akkor mindig nagyon fájt a hasam, ha megjött, és nagyon sok is volt. se előtte, se most nincs ilyen.


25/L

2011. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rendszeres szex állandó partnerrel = tabletta = kényelmes, megbízható.

Alkalmi szex = óvszer a betegségek ellen, tabit feleslegesen szedni felesleges.

2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
nekem mondjuk pont a tablettától volt viszonylag "szenvedésmentes" a menstruációm. mióta nem szedem (babát szeretnénk) megint iszonyatosan görcsölök, meg nagyon vérzek is :S
2011. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak ,hogy tisztázzam a helyzetet állandó ,,partnerem" párom van akivel rendszeres nemi életet élünk 3 éve.

Fertőzéstől nem,hogy nem félek még gondolni se gondolok rá,együtt élünk és elég feltűnő lenne ha mosom a ruháit és lenne egy kis extra.


Azért tettem végeredményben fel ezt a kérdést mert annyi rosszat hallani a tablettáról,és mi szeretnénk gyermekeket az elkövetkezendő években(5 éves ,,terv"). Tegyük hozzá,hogy én még amiatt is tartok a tabitól mert volt egy abortuszom,és így nem tudom mennyire lenne még ez is befolyásoló tényező ha gyermeket szeretnénk.

2011. jan. 26. 18:47
 7/12 napietus ***** válasza:
ettől szerintem nem kell tartanod. majd amikor szeretnétek babát, abbahagyod :)
2011. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a közeljövőben szeretnétek babát, akkor mindenképpen alapos kivizsgálás kell a tabletta előtt. Sajnos az orvosok erre nem fordítanak túl nagy figyelmet.

Pl. nem ártana mérned a testhődet, hogy van-e mindig normálisan peteérésed.

Mert ha vkinek nincs, és elkezd tabit szedni, akkor utána lehet, hogy soha nem is jön helyre.

Egyébként az oldalon kb minden nap láthatsz legalább egy olyan kérdést vagy választ, ahol arról panaszkodnak, hogy tabi után nincs menzesz. Sajnos gyakran előfordul, és ez elég kellemetlen, ha vki babát szeretne.


Pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__14816..


Szóval ha úgy döntesz, hogy elkezded, akkor alapos kivizsgálás, és a baba projekt előtt legalább fél évvel hagyd abba szerintem.

2011. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

személy szerint én a gumi pártján vagyok mert jók a tabletták csak sajnos sokszor az orvos néz el valamit és van egy barátnőm aki próbálkozott teherbe esni, de nem ment, elment egy másik nőgyógyászhoz és azt mondta neki, h ez a fajta tabletta túl sok hormont tartalmazott és csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lesz gyereke

itt most döntsd el, h melyik orvosnak van igaza, mi inkább maradtunk a guminál

2011. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha nagyon muszáj,akkor óvszer.A tabi egy nagy baromság.Szedtem én is,de abbahagytam,a pasim is mondta,hogy ne szedjem.Teljesen felkavarja az ember szervezetét.Nem fogok gyógyszert szedni,ha tehetném mindenkit lebeszélnék róla,meddőséget is okozhat,némelyik.
2011. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!