Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is előjött a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is előjött a fogamzásgátló tablettától huzamos fejfájás, mint mellékhatás?

Figyelt kérdés
Én Milligestet szedek 8 hónapja, és az utóbbi 2 hónapban sokszor fáj a fejem. a tablettára gyanakszom. korábban is fejfájós alkat voltam, de ilyen a tabletta előtt nem volt, hogy ennyire sűrűn fájna. nálatok milyen tabletta szedése során jött ki a fejfájás? váltottatok másikra, vagy abbahagytátok a szedését? ha igen, milyenre váltottatok? amellett elmúlt a fejfájás?
2009. febr. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én erősen migrénes vagyok, és ez kizáróok, emiatt fel se irhatták volna a tablettát. Ennek ellenére 17 évesen kikönyörögtem az orvosomtól, mivel nagyon féltem a teherbeséstől. Yadinet szedtem 5 hónapon keresztül, és közben a poklok poklát éltem át! Heti 2x volt migrénem, volt, hogy ügyeletre kellett menni, mert semmi se használt rá...Abba kellett hagynom a tablettát végül. Amúgy utánérdeklődtem a nőgyógyásznál migréneseknek csak a cerazettet (és ehhez hasonló összetételű tablettát szabadna felirni) ezt pedig nem nagyon szokták felirni fiatalabb lányoknak, mivel nagyon gyenge hormontartalmú, akár peteérésed is lehet, úgy hogy közben elvileg bevetted.
2009. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem akkor van migrénem amikor menstruálok,vagy előtte vagy alatta.ez kb 10 éve tart.gyanakodtam énis a gyógyszerre,abba is hagytam egy időre aztán másikat próbáltam ki.nekem nem a gyógyitól volt. sztem beszéld meg a nőgyógyászoddal,hogy mi a gondod és ő majd segit eldönteni hogy másik fajta gyógyszer jobb lesz e.Amúgy én tri regolt és mercilont próbáltam.
2009. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én Triodena tablettát szedek 2 hónapja,és amióta szedem azóta mindennap erősebb-gyengébb migrénes fejfájás gyötör kb:fél óra eltelte után. Elötte is fejfájós voltam,de amióta ezt a fajta fog.gátlót szedem azóta ez mindennapos. Elötte 7 évig szedtem Trinordiolt,attól nem voltak migrénjeim,igaz attól más problémáim voltak.Milyen tabletta szedésétől jött ki nektek a fejfájásotok?

2009. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az eddigi válaszokat!

igen, arra én is kíváncsi vagyok, kinek melyik tabitól jött ki, és milyenre váltott.

nekem az utóbbi 2 hónapban fáj a fejem, ez idő alatt már 2x is volt migrénszerű rohamom. tabletta előtt csak egyetlen egyszer volt. ha épp nem migrén gyötör, akkor is fáj a fejem, folyamatosan, bár gyengén. esténként gyaran van enyhe hányingerem is. 23 éves vagyok amúgy.

2009. febr. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!