Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lehet a zsibbadások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a zsibbadások "mennyisége" amíg nem kell rosszra gondolnom?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek Lindynette 20-at! Mostanában nagyon könnyen elzsibbad a lábam, pontosabban a térdemtől lefelé! A betegtájékoztatóban az van hogy ha zsibbadás jelentkezik a test bármely részén abba kell hagyni azonnal!

Milyen jellegű zsibbadásra kell itt gondolni, vagy mennyi lehet a zsibbadások "mennyisége" amíg nem kell rosszra gondolnom! Most kb egy héten 2-3 nap zsibbadok naponta egyszer kétszer!

Nem volt vérvételem mikor felírták,lehet hogy valami bajom lett a bogyótól?


2009. febr. 6. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp kérdezd meg a nőgyógyászt erről, ne játsz a tűzzel... én is lindiynette 20-at szedek már egy éve, nem voltam előtte nőgyógyásznál, édesanyám íratta fel nekem, de én még az egy év alatt sosem éreztem semmilyen mellékhatását a gyógyszernek ( a libidócsökkenésen kívül, de az nem életveszélyes probléma)... nekem sosem zsibbadt tőle a lában, sem semmim.... de bizots vagyok benne, hogyha jelentkezett volna valami komolyabb tünet, egyből elmegyek a nőgyógyászhoz személyesen is
2009. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többször hallani,hogy vérvétel nélkül felírják.Nekem az orvosom még annó azt mondta azért kell vérvétel,hogy lássa a májam egsézséges-e,mert különben nem szedhetek fogamzásgátlót!Nekem is zsibbad picit néha a lábam,bár én sokat rohangálok,álló ,munkát végzek.Én is Lindynett-20,egyébként meg avgyok vele elégedve.Konzultálj a nőgyógyászoddal,hogy ő mit mond a zsibbadásokra!
2009. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azonnal hagyd abba!! Egyáltalán semennyire sem kéne hogy zsibbadjon a lábad,nekem 2 nap tabiszedés után már kezdett zsibbadni,én azonnal abbahagytam. Azóta sem szedek...nem játék ez...bármikor kaphatsz egy trombózist,aztán nézhetsz...
2009. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is ezt szedem és nekem is rendszeresen zsibbad a jobb lábam (vádlim és jábfejem), ugyanúgy ahogy leírtad. Szerintem sem normális, én elmegyek vele dokihoz, mert amíg mást szedtem, nem volt ilyen.
2009. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!