Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése alatt mitől lehet, hogy hamarabb megjön a menstruáció, mint kellene?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve szedek Yasminelle tablettát. Eddig mindig pontosan, az utolsó szem gyógyszer után 1-2 nappal jött meg a menszeszem. Most pedig egy héttel hamarabb megjött. Pedig van még vagy 5 szem az e havi gyógyszerből. Mitől lehet ez?
2011. jan. 31. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami miatt csökkenhetett a gyógyszer hatása. Nem hánytad ki, volt hasmenésed, vagy szedtél antibiotikumot? Ha egyik sem, akkor lehet, hogy ez a tabletta már nem megfelelő neked, orvossal konzultálj, hogy mire válts.
2011. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nem volt. Csak egy nagyon erős influenza. De antibiotikumot nem szedtem, csak lázcsillapítókat, meg fájdalomcsillapítót. Attól még elvileg nem kellene gyengülnie szerintem. Fura mindenesetre, eddig mindig olyan pontos volt.
2011. jan. 31. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az influenza kavart be. Nekem is előfordult már ilyen pl. erős fizikai megerőltetéstől és stressztől, de amikor náthás voltam, akkor is más volt a menstruációm, mint lenni szokott.
2011. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a betegség miatt is, de lehet, hogy gyenge a gyógyszer, vagy a szervezeted megunta a hormonális elnyomást. Ha még egyszer előfordul, menj el orvoshoz.
2011. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!