Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a 72orás tabi? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a 72orás tabi? Az mekkora, milyen? Légyszi csak azok irjanak akik tapasztalatbol irják.

Figyelt kérdés
Nekem eddig nem volt rá szükségem,és nem is lesz,mert fogit szedek ,csak kiváncsi vagyok ,hogy az milyen.. azt tudom hogy a hormonokat megkavarja ..
2009. febr. 7. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sajna szükségem volt rá :( Kb. 1cm, fehér, kerek. 1 db van a dobozban (5000 Ft) és azt az egyet kell bevenni. Utána nagyon szarul voltam, görcsöltem, hánytam, véreztem, nagyon rosszul éreztem magam. Szóval jobb vigyázni!! A menstruációm is össze zavarodott, de utána vissza állt. Azóta nagyon vigyázok!
2009. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előtem szolonak én nekem pont karácsonykor kellet a miénk 5200forint volt, és csak egy kicsit volt hányingerem....és az hatalmas hormon adag azért kéne el töntetni e a véletlen becsuszott terhességet!

csak én abba a helyzetbe kerültem h nem használt és terhes magadtam, és egy hete volt az abortuszom ugy h azért is kell oda figyelni jobban mert nem mindig használ sajnos!!! ezért jo a spirál vagy a fogamzás gátlo mert az legalább biztonságosabb!!!

2009. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4500 volt a rigesoft tabi, kettő van benne. Az egyiket minél hamarabb, a másikat 12 óra múlva kell bevenni. Csak úgy hat ha mind a kettőt beveszed a meghagyott időközzel. És elég nagy kavarás a hormonoknak, utána kb 3 hónapig össze-vissza menstruáltam. Én nem éreztem magam rosszul utána, csak a menstruációm..
2009. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évvel ezelőtt volt rá szükségem karácsonykor, legalábbis azt hittük. Karácsonykor együtt voltam a barátommal, kiszakadt az óvszer, és reggel rohantunk a dokihoz, felírta, kiváltottam, és be is vettem egyből. Én annyira ideges voltam, hogy nem emlékszem hogy nézett ki, de nem voltam különösebben rosszul tőle, a ciklusomba se zavart be feltűnően.

Jah, és persze miután bevettem, megnyugodtunk, megnéztünk megint a gumit, hogy mi lett, és kiderült, nem is lyukadt ki, csak párom azt hitte az én váladékomról, ami rajta volt, hogy kilyukadt. De nem igazán bántam meg, azóta óvatosabbak vagyunk, meg legalább tudom, hogy számíthatok rá.

2009. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!