Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvelykúp mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nexa kérdése:

A Pharmatex hüvelykúp mennyire megbízható és hatásos, ha csak azt használom? Vagy a többi készítménye a krém, vagy a tabletta jobb? Meg mire figyeljek, hogy biztos ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Még nem vettem és nem is használtam ilyeneket, így szeretném tudni mennyire bízhatok benne, mert én nem nagyon szedhetek tablettát, így óvszert használunk a barátommal, de neki meg az kicsit kényelmetlen, és nem szeretné ha baj lenne, mert nem akarjuk, hogy véletlenül összejöjjön egy baba.


Korábbi kérdéseket olvasgattam itt, és nem tudom eldönteni, h bízzak ebben vagy sem.


Meg tudom, hogy előtte és utána vagy 2 óráig ne nagyon tisztálkodjak "ott" mert a szappan, meg hasonlók csökkentik a hatékonyságát. De ilyenek, hogy előjáték közben pl. az orál, meg hasonlók megengedettek? Vagy abból nincs baj pl., ha használat előtt vagy után elmegyek WC-re?...


2011. febr. 1. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

hű ha. én használtam egy darabig, nem lettem terhes, de elég érzékeny a hüvelyem, és előfordult, hogy nagyon kellemetlen, maró, égető érzést váltott ki. az orált mellőztük olyankor, nincs túl kellemes íze.

szerintem az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd a nőgyógyászod, ő minden kérdésedre megadhatja a választ.

2011. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán biztonságos, sok a Pharmatex-bébi.
2011. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legjobb barátnőm emellett esett teherbe...én nem ajánlom.
2011. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pff... akkor azt hiszem az a legjobb, ha várunk ezzel és elmegyek a nőgyógyászhoz beszélni vele erről... :S
2011. febr. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!