Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a megbizhato fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a megbizhato fogamzásgátlo hüvelykup?

Figyelt kérdés
ha ovszert és a hüvelykupot együtt is lehet használni ,igy növelheném a biztonságot? plussz ha kihuzom mielött elmennék? ez mekora védelem igy együtt? hihi eccere sok kérdés de jo lenne több válasz mert parázni nem szeretnék aktus után
2010. jan. 12. 18:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
igy már teljes a védelem. és nem is hülyeség, mert nálunk már 3 x elszakadt, és nem azért, mert bénák voltunk. én 18, a parom meg 19. szal nem gyerekek. én a pharmatexet ismerem, de még sose hasznaltam ilyet, de sztem jo.
2010. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Mi csak pharmatex hüvelykúpot használunk és szerintem nagyon jó! :)
2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
de külön ne hasznald csak a kupot, mert rossz a pearl - indexe.
2010. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!...és melyik kuppal lehetne használni a durex extra safet? ami megbizhato
2010. jan. 12. 18:49
 5/46 anonim ***** válasza:
mind1 h melyikkel. nem karositja a gumit.
2010. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Szia! Bazz háromszoros védekezés? Becsüllek titeket a megfontoltságotokért, én nem bírnám, nekem bőven megfelel az egyfajta védekezésem, nem volt még gond sosem :) Nem kell félned a Pharmatex nem károsítja az óvszert. Az meg tény, hogy teljesen felesleges óvszerrel megszakítani az együttlétet, ha még spermaölő is van. Ne rontsátok el a saját örömötöket.
2010. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
ez a válasz már jol esett köszönöm! csak tudod nemszeretnék bajt fiatal vagyok még 22 a barátnöm meg most lessz 18 :-)
2010. jan. 12. 20:38
 8/46 anonim ***** válasza:
Első együttlét lesz ugye? :) Na majd utána meglátjátok könnyebben fog ez menni és oldódik a félelem és a feszültség. Kedves tőled, hogy ennyire aggódsz a párodért :)
2010. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
hát nem az elsö már 5 honapja hogy nemvagyunk szüzek. csak tudod nagyon nagy baj lenne ez a kapcsolatunkra is ha becsuszna egy baj,, szerinted mien hüvelykup lehet biztonságosabb?
2010. jan. 12. 20:44
 10/46 anonim ***** válasza:
Akkor is oldódni fog a feszültség, de ne félj semmi baj sem lesz :) A Pharmatex hüvelykúp tökéletes :)
2010. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!