Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért parázok? Lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázok? Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés

Fél év után lefeküdtem a barátommal.Nekem ez volt az első.Egyáltalán nem fájt,nem éreztem semmit.Védekeztünk,és szerencsére az óvszer ne szakadt ki.De mégis miért félek hogy talán mégis teherbe estem??Hogy terhes vagyok?Lehet túl reagálom ezt az egészet.Ja és mért nem éreztem semmit az aktusnál??

értelmes válaszokat köszi


2011. febr. 3. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhes biztos nem leszel.

Azért nem éreztél semmit, mert nem voltál ráhangolódva, vagy a barátod farka annyira vékony és rövid, hogy nem kielégítő neked. Ennek ellenére jó ötlet lett volna, ha esetleg szájjal, vagy kézzel rásegít. Az első alkalommal persze ne várj sokat, még az a szerencse, hogy nem fájt, viszont a következő esetekben kicsit többet foglalkozzatok egymással előtte is.

2011. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első kissé bunkón fogalazott. Terhes biztosan nem vagy, ne is gondolkodj ilyesmin. Mivel egy teljesen új dologban volt részed, ezért nem éreztél semmit sem. Ebbe is bele kell rázódni, ki kell tapasztalni minden egyes zegzugát. És persze meg kell ismernetek egymás testét, hogy tudjátok mi a jó a másiknak.
2011. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az első tényleg tapintatlan volt.

A másodikkal azért nem érte kegyet, mert pont hogy az újdonság miatt fáj. Nekem az első is nagyon fájt és még utána pár alkalommal is(fokozatosan tágítottuk ki, szép lassan, napról napra:))

Az én barátom farka sem 50 cm és mégis eszméletlen vele a szex;) Szóval ezen nem múlik:)

És örülj neki, hogy nem éreztél semmit, pláne fájdalmat nem!

2011. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. febr. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!