Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt vagyok és a barátommal együtt voltunk de viszont nem élvezett el bennem akkor is lehetek terhes?
2011. nov. 7. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
menstruáció előtti pár napban kicsi a terhesség esélye, de mindenképp van valamennyi. tudod előváladékkal, stb... azért óvatosan az ilyenekkel!
2011. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bioszkönyv a barátod
2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
igen, lehetsz. védekezni miért nem szoktál?
2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek akármikor lehetsz.Esély mindig van.Akár még menstruáció közbe is.
2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KaTriinn ***** válasza:
Mint ahogy az előttem lévő is írta " esély mindig van rá ". De ebben a helyzetben nem igazán valószínű, hogy akármi baj is lenne. Én is voltam már ugy hogy előtte pár nappal voltam a barátommal és nem védekeztünk, stb. Azért ami fontos, a védekezés az mindig ad egy biztonségos érzetet. Nem fogsz akkor aggódani ilyen miatt.
2011. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

TERHES VAGY... Csak azért írtam mert még nem volt....

Komolyra fordítva a szót pedig igen. Lehetsz terhes. Nem értem miért nem lehet 1 kibeb*szott óvszert használni, vagy máshogy védekezni. Ehelyett naponta feltesznek itt vagy 10x olyan kérdést h "lehetek terhes?"...

2011. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KaTriinn ***** válasza:

Figyelj, ez most olyan dolog, hogy igen naponta feltesznek ilyen kérdést, kb 100-at! Unalmas és idegesítő. De ha nem tőlünk, akkor kitől kérdzené meg?

Ha másnak nem meri elmondani,csak ide meri leírni.

Amúgy abban teljesen egyetértek, hogy azt a rohadt óvszert, miért nem lehet felhúzni??? Főleg akkor, HA ennyire tapasztalatlan még valaki. Könyörgöm, azt a pár FT-ot már kitudja az ember spórolni. És akkor nincs idegeskedés és nincs több unalmas kérdés.

2011. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!