Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik az a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a fogamzásgátló melytől a legjobban lehet hízni? Már csak ebbe bízom hízás terén. Semmi gyogyszer s vitamin nem segít!

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezdj sportolni.
2011. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól nem fogsz hízni. Vagyis attól nem, ami neked való, max csak attól, ami nem megfelelő a te szervezetednek. Attól meg egyéb bajaid is lehetnek, nem hiszem, hogy az hiányozna.
2011. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló alapból nem hízlal, ez egy tévedés. aki fogamzásgátlót szed, attól hízik, hogy a gyógyszer elhiteti a szervezetével, hogy terhes (ezért nincs peteérés), és pont ezért a test igyekszik úgy viselkedni, mintha fejlődne egy magzat. ergo nagyobb étvágya lesz a szedőnek, hiszen a test azt hiszi, hogy táplálni kell a babát.
2011. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te hízni, itt mindenki fogyni szeretne, te meg épp híznál? Fogadd el magad így, ahogy vagy, nekem jobban kellenél soványan, mint kövéren.
2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj inkább menj el a gyógyszertárba és kérj jódot aztán menj el a vegyesboltba és jódozott sót is vegyél.

Csomó ember jódhiányos és a pajzsmirigy rosszul működik.

2011. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha jód hiánya van és alul működik a pajzsmirigye, akkor most nem hízni szeretne, hanem fogyni..
2011. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És a jód meg a jódozott só tönkreteheti az egészséges pajzsmirigyet.
2011. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*a fogamzásgátló alapból nem hízlal, ez egy tévedés. aki fogamzásgátlót szed, attól hízik, hogy a gyógyszer elhiteti a szervezetével, hogy terhes (ezért nincs peteérés), és pont ezért a test igyekszik úgy viselkedni, mintha fejlődne egy magzat. ergo nagyobb étvágya lesz a szedőnek, hiszen a test azt hiszi, hogy táplálni kell a babát.


Ez egy k* nagy baromság. NEM lesz nagyobb étvágyad, ha igen, az nem a tabletta miatt van.

2011. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

12:32.

165/55 vagyok.vékony.ezért szeretnék picit felszedni.

2011. febr. 4. 21:52
 10/13 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem. én is 165/55 vagyok, és én inkább fogynék..
2011. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!