Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos közösülés után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos közösülés után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 25% esély van a terhességre, de ha hüvelymosás is történt utána, az körülbelül mennyivel csökkenti ennek kockázatát?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2011. febr. 5. 13:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

a hüvelymosás nem ér semmit amelyik akar az úgy is beúszik.mért nem lehet normálisan védekezni?

aztán meg jön a sírás,hogy jaj terhes vagyok abortuszra kell mennem...

felelőtlenség.

2011. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor védekezzetek így, ha nem bánjátok hogy becsúszhat a baba. A mosás segít, de nem elég alapos. A baj úgyis akkor szokott jönni, amikor a "majd időben kiveszem" nem teljesül.
2011. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
mi 4 éve csináljuk igy eddig nem volt semmi. és hüvelymosást sem csináltam. rokon orvos mondta h igy nem lehet teherbe esni.
2011. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos az, aki azt mondja, hogy megszakítással nem lehetsz terhes? atyavilág..
2011. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Olvashattad, rokon. :D Biztos azt akarta, hogy bővüljön a rokonság. :D
2011. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
annyira nem rokon, nekem egyáltalán nem. nem széditeni akar, meg mér nem estem akkor teherbe?
2011. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Talán a Gondviselés...na de viccet félretéve, sok oka lehet annak, hogy még nem estél teherbe, de azt tudd, hogy nem védekezés, amit ti műveltek.

Lehet valami szervi bajod van, nehezen esel teherbe vagy egyáltalán nem is tudsz teherbe esni, vagy a barátodnál nem nemzőképes, esetleg mindketten meddők vagytok, vagy csak qurva nagy szerencsétek volt eddig.


20/l

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
*barátod (nál nélkül)
2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

hát remélem azért utolso nincs igazad, mert szeretnénk gyereket.

de ha belegondoltok régen nem volt óvszer, nem azért volt sok 10-12 gyerek egy családban mert nem védekeztek, hanem mert nagy volt a halálozási arány. apósomék is 9en voltak, de 2vagy 3 meghalt még kicsin.

2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
57%

Hogy legyen valami tudományos alap is:

[link]

2011. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!