Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma akartam menni nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma akartam menni nőgyógyászhoz, azért hogy felirassak magamnak fogamzásgátló tablettát, de pont ma jött meg. Attól még felírhat és egyből kezdhetem mától szedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tablettát a mensi 1.-5. napjáig lehet bevenni! De mivel kérhet vizelet és vérvizsgálatot is, nem biztos, hogy meglesz az 5. napig az eredmény! Szerintem várd majd ki a szedéssel a köv. mensid első napját!
2009. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tablettaszedéssel várnod kell. Illetve az orvoshoz menéssel is. Javaslom, hogy várd meg, hogy elmúljon és ezután menj dokihoz. Ő vizsgálat után(ami mensikor nem szerencsés) felírja majd a számodra megfelelő gyógyszert, és a következő mensid első napján tudod elkezdeni a szedését.
2009. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mensikor nem szokás nődokihoz menni. Egy normális doki vérvizsgálatra is elküld, tehát ma már nem kezdheted el szedni. A vizsgálati eredményeknek is kell pár nap. Szal csak a jövő hónapban tudod elkezdeni majd.
2009. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!