Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A dokim most írt fel minerva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dokim most írt fel minerva fogamzásgátlót. Ezelőtt nem szedtem semmit. Valakinek vannak vele tapasztalatai? Hízás, szexkedvetlenség, orrvérzés, bármi? Azt hallottam magas a hormontartalma.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy összetételben nagyban hasonlít a Diane35-re. Az egy olyan gyógyszer volt amit igazából nem is fogamzásgátlónak hanem bizonyos bőrproblémák kezelésére fejlesztettek ki.A fogamzásgátló hatás csak mellékhatás, és önállóan nem is szokták csak fogamzásgátlóként felírni. Ha nincsenek olyan panaszaid, hogy hajhullás, túlzott szőrösödés, vagy aknés arcbőr akkor ez nem biztos, hogy szerencsés gyógyszer választás.
2009. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi problémám nincs szerencsére. Nem értem akkor miért ezt írta fel. Azért köszi,majd még járok ezügyben egy kört.:)
2009. febr. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!