Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitöl lehet barna folyásom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lehet barna folyásom? (többi lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Tehát lassan 2 éve szedek gyógyszert, és ma észrevettem egy nagyon kevés barna folyást. nem tudom mitöl lehet.

a gyógyszert rendesen szedtem, igaz beteg voltam és szedtem 2 vírusirtó gyógyszert de egyik sem volt antibiotikum és azt mondták mások h nincsennek hatással a bogyóra. De azért nem hagytam h a barátom belém élvezzen, elöte mindig kivette.


Nagyon megijedtem mert itt olvastam olyanokat is h beágyazódást barna folyás meg ilyenek...:S

Segítsetek!!!


2011. febr. 7. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Na...kis javítás. még mindig szedem a foggátlót is meg a vírusirtókat is...

véletlen mult idöben irtam.

2011. febr. 7. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Név szerint mit szedsz a vírusok ellen?

Pont a napokban olvastam itt egy lányt, akinek a magas paracetamol tartalmú gyógyszer csökkentette a fogamzásgátlója hatékonyságát és így terhes lett.

Szerintem nálad ez csak közti vérzés, valamiért csökkent a tabi hatása (valszeg a gyógyszerek), kiegészítő védekezést szerintem használjatok, amíg szeded.

2011. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát az egyik :

herpesin 400

a másik:

fortedol


ezt a két gyógyszert szedem.:S

Tudom...hát ugy gondoltam h ha gyeengülne is a hatása...pont azért nem hagytam h a barátom belé élvezzen. szóval megszakítással csináltuk.

2011. febr. 7. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan tudod, hogy a fogamzásgátlóval egy másfél évente, le kell állni néhány hónapra, hogy kitisztuljon a szervezeted, ezek a tabletták nem hagyják a méh nyálkahártyát búrjánzani, tehát ha lenne is foganás, nincs hova beágyazódjon az embrió.

Szerintem egyszerüen túl régóta szeded folyamatosan.


Én amikor abbahagytam, ne tudd meg milyen udorító barna, fekete dolgoktól szabadultam meg.


Keress infót a neten, én is nekiállok valami pontosabb információkat keresni ha érdekel

2011. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben azt nagyon megköszönném, azt már sikerült kideríteni hogy a herpesin tabletta nincs hatással a foggátlóra.

Hát remélem hogy csak annyai a baj hogy lassan 2 éve szedem.

2011. febr. 7. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Na hát azt olvastam, hogy a szünet csak abban az esetben indokolt, ha panaszaid vannak, éves orvosi ellenőrzéssel folyamatosan lehet szedni.


Szóval irány a doki, ha nem múlik el, asszem ez a legjobb megoldás. Remélem hamarosan minden rendben lesz :)

2011. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.:) holnap asszem el is megyek dokihoz :)

Azért ha valakinek még van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban várom a válaszokat! köszönöm elöre is.

2011. febr. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!