Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ha az escapelle 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha az escapelle 72 órás tabletta után semmi mellékhatást nem észleltem még.12 órája vettem be. Nemis véreztem semmi. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hath a tabletta utan 3-4 nappal kellet volna verezzel ha teherbe estel volna! Igyhat nem hiszem, hogy valami baj is lehet!
2009. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még semmit nem éreztél. Ha nem hánytál, nem volt hasmenésed, akkor semmi gond. Vérezned pedig nem kell, meg fog jönni a menstruációd ha minden jól megy vagy kicsit előbb vagy kicsit később még az is lehet, hogy időben. Nem tabletta beszedése után kell vérezned.
2009. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert a betegtájékoztatóból nem értettem h ilyen esetben mivan. akkor ne aggódjak? nem jönne jól egy baba
2009. febr. 9. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Simán csak megkell neki majd időben jönni.Az Escapelle nem olyan,hogy egyből megjön,vagy ilyesmi...nemszabad neki se kb 5nappal hamarabb,se később megjönnie.Szal nyugi.
2009. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy hete és egy napja vettem be.Semmi mellékhatásom nem volt még,holnapra várom,igaz alapból késős vagyok,szerintem még nem fog megjönni.Remélem nem lesz semmi baj,de szerintem ezen ne aggódj,emberfüggő,hallottam már elég nagy késéseket is a tabletta bevétele után.Együtt tudok érezni veled.
2009. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja a cigi függőségem erősödött ezalatt a pár nap alatt
2009. febr. 10. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
A hormonjaid játszadozhatnak veled,szerintem ne aggódj.Majd írd meg nekem mi a helyzet!
2009. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 hét telt el, és még semmi mellékhatás. :)
2009. febr. 21. 20:07
 9/10 anonim válasza:

énis szivom orrba szájba a cigit és nekem sem volt semmi mellékhatás.jövöhéten kell megjönnie. drukkoljon nekem mindenki 23án :D

együttérzés->megvolt puszihelo.

2010. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 3 napja vettem be a tabit.nekem van hasmenésem rosszulvagyok tőle minden bajom van.de nekem ez mindig így szokott lenni h minden gyógyszerre kb. így reagálok.

Amúgy énsem véreztem. én péntekre várom de énis eléggé késős vagyok. :S Majd meglátjuk. :)

Szerintem semmi gond nincsen. Jól reagált rá a szervezetet, nemúgy mint nekem szokott. :)

2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!