Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumiban nem birok elsülni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumiban nem birok elsülni szex közben! Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy barátnő híjján már sokadik prrostit kúrom, és 4 prrostit ku'rtam meg eddig de még egyszer sem sikerült elélveznem gumival a puuncíban. szóval valahogy nem érzem eléggé a csajt, van hogy egy óra hosszat tolom neki és leizzadok mint a ló, csináljuk mindenféle pózban de nem tudok elsülni a csajjal. sőt még utána se nagyon mert már lelankadok amikor befülled egy óra szenvedés után a pööcsöm a gumiba.


a prostik csak gumival engedik, és abból is gondolom a vastagabbra mennek mert az a biztosabb... csináltam úgy is hogy lejárt szavatosságú óvszerem ami nyakamon maradt abba masszturrbáltam és mivel erős a markom úgy el tudtam sülni de a puuncínak nincs olyan szorítása, szóval ott nem megy


az a kérdésem hogy hozzá lehet szokni a gumihoz vagy szerezzek végre egy normális barátnőt aki gumi nélkül is bevállalja ?


( fene ezt a trágárszavakszűrőt vigyázzatok mit válaszoltok xD )


2011. febr. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szexelj velem, garantáltan elmész!

F 27

2011. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már megválaszoltad a saját kérdésedet
2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vagy szerezzek végre egy normális barátnőt aki gumi nélkül is bevállalja?"


Na most ezt komolyan gondoltad? Gumi nélkül is szigoruan csak tablettával.

De ha szerencséd van akkor találsz egy hülye pi**át aki anélkül is bevállalja, és legalább apa leszel!

2011. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A problema ismeros, nekem se volt baratnom 25 eves koromig (csak mondjuk en nem csinaltam qrvakkal), es a mai napig igen nehez elmenni kozben, eleg sokaig nem is sikerult (en elobb faradtam el mint "o").


Kesobb amugy ez meg jol is johet hogy sokaig birod, amugy meg ha mar mindenaron prostival akarod, akkor kerj bevezetesnek kezimunkat, oralt, es mikor mar erzed hogy kozel vagy akkor fel a gumit es adj neki...


A "szerezzek baratnot" reszre nem reagalok, ha ez ilyen egyszeru lenne akkor gondolom mar megtetted volna

2011. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!