Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dohányoztok fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányoztok fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatása van? Trómbózis? Ki mennyire veszi ezt komolyan? Dohányzom, de fel szeretnék íratni fogigátlót. Vélemény?
2011. febr. 13. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tettem annyit az egészségem érdekében,hogy amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni,akkor leszoktam a dohányzásról. Van,aki ezt nem veszi komolyan,de szerintem ez egy jó ok,hogy letegyük a cigarettát.
2011. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Semmi hatása sincs egymásra a kettőnek.

Egyébként pedig, nem bántásból, de a fogamzásgátlóval kapcsolatos kérdéseidet célszerűbb a nőgyógyászodnak feltenni, ő ismeri a testedet, a gyógyszereket, és a lehetséges veszélyeket.

Fordulj a dokihoz!

2011. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Semmi hatása sincs egymásra a kettőnek."

Egymásra lehet, hogy nincs hatása, de a trombózis esélyét mindkettő növeli.

2011. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én leszokóban voltam, mikor újra kezdtem szedni, de nem sikerült. Több orvos is azt mondta meg a gyógyszer tájékoztatójában is az áll, hogy akkor jelent fokozott veszélyt a tabletta melletti dohányzás, ha valaki elmúlt 35, de 35 felett már amúgy se ajánlott fogamzásgátlót szedni.

Persze a dohányzás önmagában is nagyon káros, szóval érdemes abbahagyni!

2011. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!