Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S! kezdö vagyok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! kezdö vagyok milyen fogamzásgátlót ajánlottok? A többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami tuti hogynem hizlal nem szörösödök ki ls nem leszek meddő!Mert ezektöl tartok.Olyan tényleg van ami hormon mentes vagy mi? annak semmi mellékhatása sincs?És a nemi betegségektöl nem véd uyge valaki modnta nekem hogy igen de azt hogy?:S Szeritnem oyan nincs...vagy igen?Tapasztalatok?
2011. nov. 1. 20:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gumi már nem is jó? :)
2011. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na te is vagy vagy 16...

Következőt tedd:

-beírod: www.google.hu

-keresőbe beírod: fogamzásgátló / fogamzásgátlókról általában/ fogamzásgátlók fajtái / fogamzásgátlók mellékhatásai / fogamzásgátlók előnyei és így tovább.

És szépen az összeset végigolvasod.

Ugyanis nincs legjobb bogyó, mindenkinek más kell. Nincs hormon mentes, mert ez egy HORMONÁLIS GYÓGYSZER, és nem, a nemi betegségektől nem véd....

2011. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek a 20:47-essel, én még annyit tennék hozzá, hogy nőgyógyász!!
2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is ovszerrel szeretnék védekezni de apárom nem hajlando azt akarja hogy fogamzásgátlót szedjek! de azt meg nem merem!
2011. nov. 1. 20:51
 5/12 anonim válasza:
100%
Hjaj.. Fogamzásgátlót csak úgy szedj, ha azt a nőgyógyászod írja fel. Máshogy semmiképp ne tedd. "barátnőm ajánlotta, google.. " Csak azt, amit az orvos ír fel.
2011. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A fogamzásgátló a nemi betegségektől nem véd. Van hormonmentes fogamzásgátló, de az nem a tabletta. Viszont vannak olyan fogamzásgátló tabletták, amelyeknek nagyon alacsony a hormontartalmuk. Mindenképp meg kell vizsgálnia egy orvosnak, hogy tudja, milyen gyógyszert írjon fel. :)
2011. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy nem akar gumival védekezni? Allergiás rá vagy csak szimplán önző? Ha az utóbbi, le ne feküdj vele!
2011. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönö,hogy irtatok!!!Renben akkor majd elmegyek nőgyogyászhoz.sose voltqammég 1 honapja vesztettem el a jelelnlegi pérommal.És Ő nem akar gumival enma zért mert allergiás hanem mert nem akar!!:S azt modnja hogy szedjek én tabit.De én nem merek:S:SFélek hogy meddő leszek vagy valamiii.jajjjj:S ezen elég csunyán összevesztünk ! még neki él feljebb...
2011. nov. 1. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te naiv gyermek, dobd ki azt a srácot, de sürgősen...

Exem is ilyen önző farok volt, csak én mondtam neki türelmes hangon szép szemekkel, hogy cicuka! Én teljesen megértem, ha te óvszer nélkül akarod. De akkor válassz magadnak másik barátnőt. :) Majd bájos mosoly.

Ment a hiszti, ne félj, de nem szakítottunk emiatt. Ha nem vagy még 18-20 éves amúgy se ajánlott a fogamzásgátló, mert fejlődő szervezet vagy, és károsabb lehet.

2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Off:

A "párod" egy idióta, már bocs...

On:

Nőgyógyász írja fel, mi nem tudunk ajánlani semmit.

2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!