Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló + óvszer. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló + óvszer. Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni, de a párom azt mondta, hogy ő emellett sem menne el bennem, mert a tabletta sem nyújt 100%-os védelmet. Akkor meg nincs értelme szerintem felíratni. Eddig is óvszerrel védekeztünk, de amikor megy el mindig hamarabb kiveszi.

Kicsit szerintem eltúlozza a dolgot, bár örvendek, hogy ennyire elővigyázatos, de akkor is...

Nektek mi a véleményetek erről? 19 L


2010. márc. 9. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazad van sztem, ilyen alapon dugni se kéne, hogy tuti ne legyen gyereked. Sztem bőven elég egy védekezés. Amit ő csinál, már nem annyira normális férfi létére.
2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát.az óvszer véf a nemibetegségektől de ha fogamzásgátlót is szedsz akkor 100%-os a védelem.Ha csak fogamzásgátlót akkor kb . 50-70%-os úgytudom.Viszont nem véd a nemibetegségekktől.Az óvszer sokkal de sokkal jobb[:

A fiúddal kapcsolatban pedih háááát..Nem tehetsz semmit.

2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*véd
2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Inkább a csajok szoktak félni.

Ha úgyse akar utánad sem elmenni benned, meg óvszert akar akkor szerintem felesleges a tabi.

Ha ennyire elővigyázatos, arra nem gondol, hogy a tabi milyen változásokat okoz benned?

2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha ezt az óvatosságot kicsit lefokozná, az tökéletes lenne. Ennyi erővel akkor ne csináljátok, mert az 100%-os védelem. Beszéljétek meg, hogy mire fel ez a nagy elővigyázatosság. Nekem is van barátom, mondjuk ő nem szeretné, ha gyógyszerekkel csesztetném a hormonháztartásomat, de az óvszert mindig előveszi, ha olyat csinálunk. Elmegy bennem, de a végén megnyomkodja a gumit, hogy nem-e szakadt ki vagy nincs-e rajta repedés.

Ez a túlzott félelem a pasid részéről kicsit lehangoló lenne a szexben. Ott a folytonos félelem...


A gyógyszer 99,valamennyi százalékos védelmet nyújt. Az a kicsi mértékben előforduló terhesség lehet:

-nem szívódik fel rendesen (máj elégtelenség, hányás, hasmenés)

-nem rendszeresen, összevissza szeded

-stb.

2010. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd,akkor nem megy el benned...akkor tuti nem leszel terhes,én foggátlót szedek,de nem megy el bennem...így nincs esélye szerintem.Tanulok és nem szeretnék véletlen egy abortuszt sem összeszedni.

A szomszéd bnőm is terhes lett gyógyszer mellett,anyukám is szóval,én biztosra megyek.

2010. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

19:35 vagyok.

Számomra lehangoló lenne, hogy gumiban csináljuk és mikor megy el, gyorsan kiveszi. Istenem...ha normálisan bánnak a gumival, akkor nem szakadhat ki. Márkásabb gumit kell venni (Durex, nálunk a Lifestyles vált be).

2 éve vagyunk együtt és soha nem szakadt ki és nem is voltam terhes egyszer sem.

2010. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez paranoia.

A kettő együtt teljesen felesleges.

2010. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat:)

Azért aggódik ennyire, mert nemrég a sulinkban is egy csaj ( nálam kisebb ) terhes lett, és azóta van ez a nagy elővigyázatossá..

Igazság szerint ő nem akar gyógyszerezni, mert ott a gumi, de én inkább szerettem volna áttérni.

2010. márc. 9. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Még fiatal vagy, ha -ne adj Isten- esetleg jön egy gyerek, azért az a tanulmányaidat, családodat feldúlja.

Ha idősebb leszel, jó anyagi háttérrel, akkor áttérhettek a tablettára, mert ha jön egy csöppség -ami szerintem lehetetlen, ha normális a májműködésed, nem hánysz, nem megy a hasad, megfelelő a gyógyszer, rendszeresen, ugyanolyan időben veszed be-, akkor nem olyan nagy trauma, mintha ilyen fiatal korban történt volna.

2010. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!