Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki szedett vagy szed fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szedett vagy szed fogamzásgátló tablettát azoktól kérdezem, hogy nekik bevált ez a módszer, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha arra vagy kíváncsi akkor nem, én nem lettem terhes egyelőre.
2011. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

eleinte elég rosszul voltam tőle de aztán elmúltak a rosszullétek.

egyébként meg bevált,hiszen biztonságos és nem ront bele a meghitt pillanatba mint pl.a gumi stb.

2011. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint az első:)

Azt tudnod kell, hogy az, hogy fogamzásgátlót szedsz, az a te döntésed(nem a fiúé), mivel a saját szervezetedről van szó.

2011. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 éve szedem és még nem lettem terhes. Szóval bevált.
2011. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm lassan 3 éve szed tablettát (nem tudom,milyen mártkájút),és semmi változás nem történt rajta :)

Nincs rosszul tőle,és a használati utasítsában leírtak közül egyik sem következett be:rosszul lét,gyors hangulatváltozások,szőrnövekedés.És sajnos a mellnagyobbodás és a szexuális éhség növekedése sem :)

2011. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a terhességre értettem, hanem h nem jött-e ki mellékhatás tőle.
2011. febr. 19. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mellékhatás, nincs idegeskedés. És: ha elszúrom, ÉN szúrom el, nem a pasi, aki bármikor leléphet, én meg szívok, mert az én testem.
2011. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én akkor se szednék. Meg mivan ha a szedés után jön ki mellékhatás, mert felborul a hormonháztartás tőle... Sokan elhíznak meg meddők lesznek. Inkább nem kockáztatok!
2011. febr. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!