Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló tabletta a legjobb, amitől nem is hízom el? Na meg árban milyen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Semelyik. Én többet is próbáltam, mindnek van mellékhatása, szerintem nem jó ennyire beleavatkozni a szervezet működésébe, ezerszer megbántam, hogy szedtem. Még a közérzetem is jobb, mióta nem tömöm magam ilyenekkel..
2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a sarki közért ahol a szomszéd ajánlásával az x féle almát veszed meg.

Ez komoly dolog. Nem ajánlási alapon megy. Lehet, hogy az egyik gyógyszer beválik valakinek, de a másik 2 szem után a kórházban köt ki tőle.

Itt van az első válaszoló is élő példának, aki rosszul van a tablettától, de pl az én állapotomon csak javított.

Fordulj nőgyógyászhoz ha kérdéseid vannak a fogamzásgátlóval kapcsolatban.

2011. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit leegyszerűsíted ezt a dolgot, mert az h kiből milyen hatást vált ki fogamzásgátló nem egyforma. Dokihoz menj el, és labor alapján felírja neked legjobbat. Ha hízni kezdesz tőle első 3 hónap alatt elég látványosan, akkor eleve váltanod kell, doki akkor kiír másikat.

Az ára pedig szintén attól függ meikre reagál jól a szervezeted, általában 5-8ezer körül vannak.

2011. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én viszont azt keresem melyiktől a legjobban tudok hízni.

Már 2 fajtát ki próbáltam de sajna nem híztam.

Pedig csak ebbe bíztam ezen a téren!

Semmitől nem híztam sajna.

2011. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!