Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Többször kiszakadt az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször kiszakadt az óvszer, valamit rosszul csinálunk vagy csupán kísért a sors minket?

Figyelt kérdés

Az első szexuális együttlétünknél Durex love óvszert használtunk, azzal nem volt semmi baj. A másodiknál primeros óvszert, kb. 45 perc együttlét után kiszakadt, akkor szaladgálhattam 72 órás tabiért. A következő alkalommal tanulva a problémából 2 óvszert használtunk, alulra egy primerost ( ami maradt az előző csomagból ) és egy masculant amit egy barátomtól kaptam. 15-20 perc után a masculan kiszakadt pedig ezt megbízható óvszermárkának mondják. Valami probléma lehet a felhelyezéssel vagy csupán balszerencse? A válaszokat előre is köszönöm!


16/F


2011. febr. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

hát de basszus, a két gumi még könnyebben kiszakad, mint az egy!


meg amúgy is... egy kis helyet hagyni kell a végén, mert különben nem fér hova, amit meg kéne állítani, és már csak ezért kiszakad, mert nincs hova follyon.

2011. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az első esetben a hely megvolt, viszont azt hogy a 2 gumi könnyebben kiszakad mint egy, nem tudtam, a hely miatt logikusnak gondoltam viszont miután kiszakadt a felső abbahagytuk az aktust tehát max előnedv ment bele, de 3 éves korom óta azt hallgatom a szüleimtől hogy akár húzzak kettőt abból baj nem lehet:D
2011. febr. 21. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

síkosító esetleg?


vigyázni kell mert esetleg a köröm is könnyen kiszakíthatja,de kissé fura nekem...

2011. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köröm semmiképpen, mindig elővigyázatosak vagyunk a legkisebb aprósággal szemben is. Emellett nekem a körmöm mindig a lehető legkisebbre van vágva mivel aktívan sportolok és egy körömbeszakadás nem éppen kellemes főleg röplabda esetében. A síkosító kérdéses marad, barátnőm elmondása szerint nincs probléma a nedvességével. Jelenleg úgy döntöttünk hogy ki próbáljuk a Durex extra safe -et, vastagabb és több rajta a síkosító. Az meg nekem nem számít hogy Én érzek-e valamit vagy sem, nekem az a legnagyobb kielégülés ha neki jó.
2011. febr. 21. 22:45
 5/11 anonim válasza:

A lehető legnagyobb hiba a 2 óvszer egymásra húzása! Szinte biztos, hogy kiszakad!

Én Durex Elite-t (lila) használok már jó pár éve, és kapaszkodj meg, EGYSZER SEM szakadt még ki. Persze, ez sok mindentől függ, nem csak a minőségtől.


22/F

2011. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elsősorban kipróbáljuk a Durex extra safe-et mert vastagsága miatt talán kis megnyugvást okoz neki az elmúlt két eset után. Mivel ha most azonnal bepróbálkoznánk egy Elite-el ami " hihetetlenül vékony " csak stresszt okozna neki szex közben ami egyikőnknek se jó. Aztán majd idővel biztos tesztelés alá kerül az Elite is :)
2011. febr. 21. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabin nem gondolkodtatok még? Az azért egy fokkal biztonságosabb...
2011. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az édesanyja elég konzervatív, az apja pedig nem dominál a nevelési kérdésekben.
2011. febr. 22. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet h nem jó méretet használtok? Ha túl kicsi a párodnak a gumi mérete nem csoda h kiszakad.
2011. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tök normális a méretem, és igen kicsit szorított:D hmm, megvan a megoldás:D
2011. febr. 22. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!